Всеукраїнська науково-практична конференція «Різновекторність виховних впливів і узгодженість дій різних суб’єктів виховання»

Дата:
- 20/11/2024
Час: 10:00 -14:00


0


Шановні колеги!

Запрошуємо вас узяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «РІЗНОВЕКТОРНІСТЬ ВИХОВНИХ ВПЛИВІВ І УЗГОДЖЕНІСТЬ ДІЙ РІЗНИХ СУБ’ЄКТІВ ВИХОВАННЯ», яка відбудеться на базі Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Анатолія Назаренка та закладів загальної середньої освіти Хмельницької області.

Початок конференції: 20 листопада 2024 року о 10.00 год.

Мета конференції: теоретико-методологічне осмислення різновекторності виховних впливів в умовах трансформації освіти та науково-методичне забезпечення узгодженості дій різних суб’єктів виховання, обґрунтування необхідності реалізації виховних впливів у закладах освіти в контексті розвитку інноваційного освітньо-виховного середовища.

Напрями роботи конференції:

  • Упровадження інноваційних методів роботи у виховний процес, спрямований на розвиток у здобувачів освіти здатності орієнтуватись у сучасних умовах, адаптуватися до них.
  • Можливості реалізації нових цілей виховання відповідно до сучасних викликів: концептуальні моделі та практичні системи виховання, модернізація та трансформація їх у виховному процесі.
  • Синергія виховних впливів задля узгодженості дій різних суб’єктів виховання.

Наукова тематика конференції охоплює проблеми педагогіки та психології духовного зростання молоді та компетентнісний, інтегрований, діяльнісний підходи щодо виховання дітей та учнівської молоді.

Запрошуються: науковці, викладачі закладів вищої освіти, керівники та представники обласних і районних управлінь освіти, інститутів післядипломної педагогічної освіти, педагогічні працівники, методисти, керівники закладів освіти, аспіранти, педагоги, студенти, учні, представники громадських організацій та всі зацікавлені проблематикою конференції.

Форми та умови участі в конференції

У програмі конференції: пленарне засідання та дискусійна платформа за напрямами роботи конференції; презентація досвіду з теми «Різновекторність виховних впливів і узгодженість різних суб’єктів виховання».

  1. Онлайн-доповідь, онлайн-виступ – участь в обговоренні за темою і напрямами роботи конференції.
  2. Відеовиступ – трансляція відеоролика виступу та розміщення в матеріалах конференції.
  3. Тези – виступ у програмі конференції та розміщення тез обсягом 3-5 друкованих сторінок у збірнику матеріалів конференції.
  4. Наукова стаття – розміщення в електронному збірнику матеріалів конференції.

Мова конференції: українська, англійська.

Форма проведення: онлайн, платформа BigBlueButton.

Для участі в роботі конференції необхідно до 11 листопада 2024 р. заповнити реєстраційну онлайн-форму учасника за таким покликанням: URL: https://forms.gle/AQSHaCCQVhRD2doeA

Участь у конференції – безоплатна.

Запрошуємо приєднуватися до конференції в Google-Meet за таким покликаннямURL: https://dn.hoippo.km.ua/rooms/cgklceuvvdms/join

За результатами роботи науково-практичної конференції передбачена підготовка електронного збірника тез, статей. Текст статті потрібно прикріпити до реєстраційної онлайн-форми.

Вимоги до оформлення статей:

Мова публікації – українська.

Назва тез, інформація про автора, анотація українською мовою (3-4 речення), ключові слова (5) – українською мовою.

Матеріал подається у форматі .doc чи .rtf, розмір сторінки А4 (шрифт: гарнітура – Times New Roman, кегль – 14 пт., інтервал – 1 пт.).

Поля: ліве – 30 мм, праве – 15 мм, верхнє та нижнє – 20 мм.).

Абзацний відступ виставляється автоматично 1,25 см.

Текст вирівнюється за шириною.

У тексті потрібно розрізняти тире й дефіс. Дефіс вживається між роками та в середині слова.

Ініціали розміщуються перед прізвищем.

У тексті між ініціалами та прізвищем, між ініціалами, в інших випадках, коли неприпустимим є перенос між рядками, необхідно використовувати нерозривний пробіл (комбінація клавіш Shift+Ctrl+пробіл).

У тексті використовуються лапки « ». Після цифрового виразу року ставиться «р.» Якщо вказується певний часовий проміжок, то вживається скорочення «рр.». Наприклад: у 2023 р., або у 2020-2023 рр.

Список літератури та використаних джерел подається відповідно до чинного стандарту щодо бібліографічного опису ДСТУ 8302:2015. У разі використання скорочень додається список їх умовних позначень.

На окремому аркуші подати відомості про автора (авторів) українською мовою: прізвище, ім’я, по батькові, науковий ступінь, учене звання, посада, домашня і робоча адреси із зазначенням індексу, контактний телефон (обов’язково), e-mail.

Вимоги до оформлення списку літератури та використаних джерел за покликанням: URL: https://kubg.edu.ua/images/stories/podii/2017/06_21_posylannia/dstu_8302.pdf

Сертифікат учасника конференції. Учасники конференції отримають сертифікати про участь у науковому заході (упродовж 2 тижнів після проведення заходу).

Контактні особи:

– Орловська Надія Михайлівна, методист НМЦ виховної роботи, позашкільної освіти та моніторингових досліджень, старший викладач кафедри менеджменту та освітніх технологій ХОІППО ім. А. Назаренка (+380 (677848235), e-mail: 5orlovska5@gmail.com ;

– Баля Сніжана Анатоліївна, методист НМЦ виховної роботи, позашкільної освіти та моніторингових досліджень ХОІППО ім. А. Назаренка (+380 (98) 813-15-83);

– Фарварщук Валентина Пилипівна, методист Центру (+380 (682025154).

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×