Вступне слово Ольги Флярковської, кандидатки педагогічних наук, начальниці відділу психологічного супроводу та соціально-педагогічної роботи Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти»: https://youtu.be/oScHmKgABwA
- Вебінар «Організація діяльності фахівців психологічної служби у системі освіти». Спікерка: Олена Черниш, психологиня у галузі розвитку емоційного інтелекту, корекції невротичних порушень, наслідків психологічної травми та проблем розвитку особистості, АРТ-терапевтка. Матеріали вебінару можна переглянути за покликанням: https://youtu.be/rV-2VV_7szM
- Вебінар «Організація роботи з педагогічним колективом працівниками психологічної служби». Спікерка: Олена Черниш, психологиня у галузі розвитку емоційного інтелекту, корекції невротичних порушень, наслідків психологічної травми та проблем розвитку особистості, АРТ-терапевтка. Матеріали вебінару можна переглянути за покликанням: https://youtu.be/fR4RvCYE7AU
- Вебінар «Електронне заповнення журналу практичного психолога». Спікерка: Вікторія Козачишина, методист Навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти Вінницької області. Матеріали вебінару можна переглянути за покликанням: https://youtu.be/-_7vM2NfWPA
- Вебінар «Запити учасників освітнього процесу до фахівця психологічної служби у системі освіти України». Спікерка: Олена Черниш, психологиня у галузі розвитку емоційного інтелекту, корекції невротичних порушень, наслідків психологічної травми та проблем розвитку особистості, АРТ- терапевтка. Матеріали вебінару можна переглянути за покликанням: https://youtu.be/Y2_RZFfUrzo
- Вебінар «Організація соціально-педагогічних досліджень у роботі працівників психологічної служби». Спікерка: Олена Черниш, психологиня у галузі розвитку емоційного інтелекту, корекції невротичних порушень, наслідків психологічної травми та проблем розвитку особистості, АРТ-терапевтка. Матеріали вебінару можна переглянути за покликанням: https://youtu.be/emC5Aa5ciMM
- Вебінар «Електронне заповнення журналу практичного психолога». Спікерка: Вікторія Козачишина, методист Навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти Вінницької області. Матеріали вебінару можна переглянути за покликанням: https://youtu.be/hGP8LuzWQOk
- Вебінар «Як зняти психоемоційне напруження в учасників освітнього процесу». Спікерка: Олена Черниш, психологиня у галузі розвитку емоційного інтелекту, корекції невротичних порушень, наслідків психологічної травми та проблем розвитку особистості, АРТ-терапевтка. Матеріали вебінару можна переглянути за покликанням: https://youtu.be/oJsCDmzwYLA
- Вебінар «Циклограма діяльності працівників психологічної служби – зручний інструмент планування». Спікерка: Олена Черниш, психологиня у галузі розвитку емоційного інтелекту, корекції невротичних порушень, наслідків психологічної травми та проблем розвитку особистості, АРТ-терапевтка. Матеріали вебінару можна переглянути за покликанням: https://youtu.be/8Bh-FF4bnuo
- Вебінар «Складання річного плану роботи практичного психолога і соціального педагога». Спікерка: Олена Черниш, психологиня у галузі розвитку емоційного інтелекту, корекції невротичних порушень, наслідків психологічної травми та проблем розвитку особистості, АРТ-терапевтка. Матеріали вебінару можна переглянути за покликанням: https://youtu.be/bWNdou2RVTE
- Вебінар «Службова документація соціального педагога». Спікерка: Світлана Гавриленко, методистка Навчально-методичного центру психологічної служби КЗ «Сумський ОІППО». Матеріали вебінару можна переглянути за покликанням: https://www.youtu
be.com/watch?v=qACRLBVlD8w -
Вебінар «Звідки черпати ресурс для відновлення?». Спікерка: Ольга Міненко, психологиня, інтерперсональна консультантка, краніосакральна терапевтка.
Матеріали вебінару можна переглянути за покликанням: https://youtu.be/rV-2VV_7szM
- Вебінар «Профілактика панічних атак. 2 частини». Спікерка: Ольга Міненко, психологиня, інтерперсональна консультантка, краніосакральна терапевтка.
Матеріали вебінару можна переглянути за покликанням: частина 1:
https://youtu.be/CK2D2VtLMi4 ; частина 2: https://youtu.be/JqCaHB0_rwQ -
В рамках реалізації проєкту «Створення Цифрових навчальних центрів (SPILNO DLC) та надання послуг з психосоціальної підтримки для дітей та молоді» в Полтавській, Сумській, Одеській, Миколаївській, Волинській, Львівській та Закарпатській областях проведено:27 березня 2024 року – онлайн-нараду щодо надання послуг з психосоціальної підтримки учасникам освітнього процесу закладів професійної (професійно-технічної) освіти у Полтавській, Сумській, Одеській, Миколаївській, Волинській, Львівській та Закарпатській областях;08-10 квітня 2024 року – тренінг щодо надання послуг з психосоціальної підтримки учасникам освітнього процесу закладів професійної (професійно-технічної) освіти у Полтавській, Сумській, Одеській, Миколаївській, Волинській, Львівській та Закарпатській областях (для першої групи учасників);14-16 квітня 2024 року – тренінг щодо надання послуг з психосоціальної підтримки учасникам освітнього процесу закладів професійної (професійно-технічної) освіти у Полтавській, Сумській, Одеській, Миколаївській, Волинській, Львівській та Закарпатській областях (для другої групи учасників).