Дошкільна освіта

Дошкільна освіта є невід’ємним складником та першим рівнем у системі освіти (нульовий рівень Національної рамки кваліфікацій), стартовою платформою особистісного розвитку дитини.

Метою дошкільної освіти є забезпечення цілісного розвитку дитини, її фізичних, інтелектуальних і творчих здібностей шляхом виховання, навчання, соціалізації та формування необхідних життєвих навичок.

 Діти старшого дошкільного віку обов'язково охоплюються дошкільною освітою відповідно до стандарту дошкільної освіти. Батьки самостійно обирають способи та форми, якими забезпечують реалізацію права дітей на дошкільну освіту.

 

Базовий компонент дошкільної освіти ― це державний стандарт, що визначає вимоги до обов'язкових компетентностей та результатів освіти дошкільного віку (6(7) років, а також умови, за яких вони можуть бути досягнуті відповідно до міжнародних стандартів якості освіти.

Наказ МОН про затвердження Базового компонента дошкільної освіти (Державного стандарту дошкільної освіти) нова редакція)

 

Перелік ігрового та навчально-дидактичного обладнання, що необхідні для оптимального оснащення освітнього процесу в усіх вікових групах закладів дошкільної освіти, де виховуються діти від народження до 6 (7) років затверджений Наказом Міністерства освіти і науки України від 19.12.2017 №1633,

Приблизний перелік ігрового та навчально-дидактичного обладнання для закладів дошкільної освіти,

 

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×