Психологічний супровід та соціально-педагогічна робота

 

Психологічна служба є необхідним компонентом системи освіти, що забезпечує розвиток особистісного, інтелектуального та професійного потенціалу суспільства.

 

Психологічна служба системи освіти України – важлива частина цілісної системи освіти, яка поєднує в собі науковий, прикладний, практичний та організаційний аспекти.

 

Психологічна служба системи освіти України забезпечує своєчасне і систематичне вивчення психофізичного розвитку особистості, мотивів її поведінки та діяльності з урахуванням вікових, інтелектуальних, фізичних, статевих та інших індивідуальних особливостей, сприяє створенню умов для саморозвитку та самовиховання, виконанню освітніх і виховних завдань навчальних закладів.

 

Відповідно до Концепції “Нова українська школа”, де значну роль відведено висококваліфікованим психологам та соціальним педагогам у формуванні та вихованні кожної дитини, гідного громадянина – патріота України, недостатньо лише отримати знання – необхідно навчитися ефективно користуватися ними впродовж життя.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×