В Інституті модернізації змісту освіти розпочали навчання працівників психологічної служби у системі освіти України щодо створення єдиної статистичної звітності

 

09 січня 2023 року в Інституті модернізації змісту освіти розпочато цикл навчальних семінарів для працівників психологічної служби у системі освіти України щодо створення єдиної статистичної звітності.

Розробник системи «Я-психолог» Валентин Соценко представив учасникам заходу особливості роботи в програмі, продемонстрував приклади створення документів, що стосуються статистичної звітності практичних психологів та соціальних педагогів.

Начальниця відділу наукового та навчально-методичного забезпечення змісту позашкільної освіти та виховної роботи ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» Ольга Флярковська зазначила, що запропонований системний алгоритм створення єдиної статистичної звітності допоможе працівникам психологічної служби закладів і установ освіти сформувати та узагальнити статистичні дані про роботу психологічної служби протягом навчального року.

Учасниками першого семінару стали практичні психологи та соціальні педагоги закладів освіти Вінницької та Волинської областей. Наступний семінар буде проведено 11 січня цього року для працівників психологічної служби Дніпропетровської, Донецької та Житомирської областей.

Матеріали семінару можна переглянути за покликанням: 

Вінницька, Волинська області (09.01.2023): https://www.youtube.com/watch?v=PYRPDXZO86E

Дніпропетровська, Донецька, Житомирська області (11.01.2023): http://surl.li/entgm

Закарпатська, Запорізька області (16.01.2023): https://youtu.be/1Ki7gHDJyBM

Івано-Франківська, Київська області (18.01.2023): https://youtu.be/EQ_eB-DY_kk 

Кіровоградська, Львівська, Луганська області (23.01.2023): https://youtu.be/rkmGfigq1lY 

Миколаївська, Одеська області (25.01.2023): https://youtu.be/uv-D_Glg_QI

Полтавська, Рівненська області (30.01.2023): https://youtu.be/xPK0lWha4LI

Сумська, Тернопільська області (01.02.2023): https://youtu.be/_CITmQbdUNs

 

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×