Розгляд звернень та запитів

image_pdfimage_print

Робота з електронними зверненнями громадян та запитами на отримання доступу до публічної інформації Інститутом модернізації змісту освіти здійснюється відповідно до вимог Законів України: «Про звернення громадян», «Про доступ до публічної інформації»; Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів державного самоврядування» та Розпорядженням Інституту модернізації змісту освіти від 14.02.2015 № 11-р.

Звіт за 2016 рік про роботу зі зверненнями та запитами на отримання публічної інформації, що надійшли до Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти»

Інформація про роботу із зверненнями та запитами, що надійшли до Інституту модернізації змісту освіти за ІII квартал 2016 р.

Інформація про роботу зі зверненнями та запитами на отримання публічної інформації за ІV квартал 2016 року

Інформація про роботу із зверненнями та запитами, що надійшли до Інституту модернізації змісту освіти за ІII квартал 2016 р.

 

Інформація про роботу із зверненнями та запитами, що надійшли до Інституту модернізації змісту освіти за ІI квартал 2016 р.

 

Інформація про роботу із зверненнями та запитами, що надійшли до Інституту модернізації змісту освіти за І квартал 2016 р.

Опитування щодо веб-сайту
Якою інформацію на сайті, Ви найчастіше користуєтесь?
Ваш варіант
Якими розділами, на вашу думку, варто доповнити сайт Інституту?
Чи зручно Вам отримувати інформацію про діяльність інституту та оновлення нормативної бази через соціальні мережі?
Які фактори важливі для Вас у роботі веб-сайту?
Ваш варіант
4. Будь ласка, залиште Ваші коментарі, зауваження, пропозиції, спрямовані на поліпшення роботи веб-сайту.
×