Розгляд звернень та запитів

Робота з електронними зверненнями громадян та запитами на отримання доступу до публічної інформації Інститутом модернізації змісту освіти здійснюється відповідно до вимог Законів України: «Про звернення громадян», «Про доступ до публічної інформації»; Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів державного самоврядування» та Розпорядженням Інституту модернізації змісту освіти від 14.02.2015 № 11-р.

Інформація про роботу із зверненнями та запитами, що надійшли до Інституту модернізації змісту освіти у І кварталі 2017 р.

Протягом звітного періоду до ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» надійшло: 68 звернень громадян та запитів на отримання доступу до публічної інформації.

Із них отримано: електронною поштою – 38  (в тому числі від засобів масової інформації – 6 ), поштою – 30 .

Серед порушених  питань, найчастіше запитувачів цікавила інформація: забезпечення підручниками учнів ЗНЗ; конкурсного відбору проектів підручників для учнів 9 класів ЗНЗ; щодо програм позашкільної освіти; підсумки Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів для освітян; галузеві стандарти професійно-технічної та вищої освіти; розподіл комп’ютерного обладнання та активації програмного ліцензійного забезпечення отриманого відповідно до угоди між Урядами КНР та України.

На 54  запити та звернення надано ґрунтовні та змістовні  відповіді в межах компетенції ДНУ «Інституту модернізації змісту освіти», 1 звернення не підлягає розгляду відповідно до ст. 8 Закону України «Про звернення громадян», 13  запитів/звернень опрацьовуються в установленому порядку.

Звіт за 2016 рік про роботу зі зверненнями та запитами на отримання публічної інформації, що надійшли до Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти»

Протягом звітного періоду до ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» надійшло 209 звернень громадян та запитів на отримання доступу до публічної інформації.

Із них отримано: електронною поштою – 118 (в тому числі, від засобів масової інформації – 33), поштою – 91.

Серед порушених  питань, найчастіше запитувачів цікавила інформація: забезпечення підручниками учнів ЗНЗ; конкурсного відбору проектів підручників для учнів 8 та 9 класів ЗНЗ; проведення учнівських олімпіад, конкурсів та конкурсів для освітян; щодо програм позашкільної освіти; перелік підприємств–виробників, які мають чинні свідоцтва про визнання відповідності педагогічним вимогам на обов`язкову ділову документацію для ЗНЗ; галузеві стандарти професійно-технічної та вищої освіти; щодо закупівлі та забезпечення шкільними автобусами.

На 202 запити та звернення надано ґрунтовні та змістовні  відповіді в межах компетенції ДНУ «Інституту модернізації змісту освіти». Термін надання відповіді щодо кількості ЗНЗ, які мають підготовлених вчителів за програмами розвитку життєвих навичок формування здорового способу життя і профілактики ВІЛ, було продовжено до 20 робочих днів, відповідно до ст.20 п. 4 Закону України «Про доступ до публічної інформації» так, як  потребувала збору інформації в межах всієї України; 7 звернень/запитів опрацьовуються в установленому порядку.

З метою спрощення процедури подання електронних звернень та інформаційних запитів і оперативного вирішення порушених питань у них, в 2016 році на офіційному веб-сайті Інституту (www.imzo.gov.ua) створено рубрики: «Звернення громадян» та «Доступ до публічної інформації» з електронними формами звернень/запитів. Також доступ до публічної інформації забезпечується шляхом систематичного та оперативного оприлюднення на офіційному веб-сайті Інституту, офіційних сторінках в соціальних мережах (Facebook, Google+, Twitter): нормативно-правових актів, повідомлень, проектів-рішень, що підлягають обговоренню, інформації в системі обліку «Електронний реєстр щодо надання грифів та свідоцтв Міністерством освіти і науки України», інформацію про організаційну структуру, контакти Інституту та структурних підрозділів. Налагоджено інтерактивне спілкування з відвідувачами сайту та сторінок в соціальних мережах. 

Інформація про роботу із зверненнями та запитами, що надійшли до Інституту модернізації змісту освіти у ІII кварталі 2016 р.
Протягом звітного періоду до ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» надійшло: 56 звернень громадян та запитів на отримання доступу до публічної інформації.

Із них отримано: електронною поштою – 19 (в тому числі від засобів масової інформації – 2), поштою – 37.

Серед порушених питань, найчастіше запитувачів цікавила інформація щодо забезпечення підручниками учнів ЗНЗ; закупівлі та забезпечення шкільними автобусами; роз`яснення навчальних програм; проведення конкурсів для освітян та учнівських олімпіад.

На 45 запитів та звернень надано ґрунтовні та змістовні відповіді в межах компетенції ДНУ «Інституту модернізації змісту освіти», 11 запитів/звернень опрацьовуються в установленому порядку.

Інформація про роботу зі зверненнями та запитами на отримання публічної інформації у ІV кварталі 2016 року

Протягом звітного періоду до ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» надійшло 70 звернень громадян та запитів на отримання доступу до публічної інформації.
Із них отримано: електронною поштою – 45 (в тому числі, від засобів масової інформації – 15), поштою – 25.
Серед порушених питань, найчастіше запитувачів цікавила інформація: забезпечення підручниками учнів ЗНЗ; проведення учнівських олімпіад та конкурсів для освітян; щодо якості навчально-методичних посібників; галузеві стандарти професійно-технічної освіти; про програми позашкільної освіти.
На 63 запити та звернення надано ґрунтовні та змістовні відповіді в межах компетенції ДНУ «Інституту модернізації змісту освіти», 7 – опрацьовуються в установленому порядку.

Інформація про роботу із зверненнями та запитами, що надійшли до Інституту модернізації змісту освіти у ІII кварталі 2016 р.
Протягом звітного періоду до ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» надійшло: 56 звернень громадян та запитів на отримання доступу до публічної інформації.

Із них отримано: електронною поштою – 19 (в тому числі від засобів масової інформації – 2), поштою – 37.

Серед порушених питань, найчастіше запитувачів цікавила інформація щодо забезпечення підручниками учнів ЗНЗ; закупівлі та забезпечення шкільними автобусами; роз`яснення навчальних програм; проведення конкурсів для освітян та учнівських олімпіад.

На 45 запитів та звернень надано ґрунтовні та змістовні відповіді в межах компетенції ДНУ «Інституту модернізації змісту освіти», 11 запитів/звернень опрацьовуються в установленому порядку.

 

Інформація про роботу із зверненнями та запитами, що надійшли до Інституту модернізації змісту освіти у ІI кварталі 2016 р.

Протягом звітного періоду до ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» надійшло: 29 звернень громадян та запитів на отримання доступу до публічної інформації.

Із них отримано: електронною поштою – 23 (в тому числі від засобів масової інформації – 8), поштою – 6.

Серед порушених  питань, найчастіше запитувачів цікавила інформація щодо спірних питань по закупівлі підручників для учнів 4-х, 7-х класів ЗНЗ; конкурс підручників для учнів 8-х класів ЗНЗ; перелік підприємств – виробників, які мають чинні свідоцтва про визнання відповідності педагогічним вимогам на обов`язкову ділову документацію для ЗНЗ; галузеві стандарти вищої та професійно-технічної освіти; закупівля та забезпечення шкільними автобусами.

На 28 запитів та звернень надано ґрунтовні та змістовні  відповіді в межах компетенції ДНУ «Інституту модернізації змісту освіти», 1 запит опрацьовуються в установленому порядку.

 

Інформація про роботу із зверненнями та запитами, що надійшли до Інституту модернізації змісту освіти у І кварталі 2016 р.
Протягом звітного періоду до ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» надійшло: 54 звернень громадян та запитів на отримання доступу до публічної інформації. Із них отримано: електронною поштою – 31 (в тому числі від засобів масової інформації – 8), поштою – 23. Серед порушених питань, найчастіше запитувачів цікавила інформація щодо забезпечення підручниками учнів 4-х, 7-х класів у 2015/2016 н.р.; забезпечення підручниками учнів 8-х класів у 2016-2017 н.р.; галузеві стандарти вищої та професійно-технічної освіти; проведення Всеукраїнських олімпіад і конкурсів. На 49 запитів та звернень надано ґрунтовні та змістовні відповіді в межах компетенції ДНУ «Інституту модернізації змісту освіти». Надання відповіді на запит, щодо кількості ЗНЗ, які мають підготовлених вчителів за програмами розвитку життєвих навичок формування здорового способу життя і профілактики ВІЛ, потребувало збір інформації в межах України, тому термін надання відповіді було продовжено до 20 робочих днів; 4 запити опрацьовуються в установленому порядку.
Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×