Міжнародна премія імені Івана Франка серед закладів вищої освіти
Дата:
- 15/01/2024 - 01/03/2024
Час: 00:00 -00:00
Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» інформує про старт Міжнародної премії імені Івана Франка у 2025 році серед закладів вищої освіти. Премія має на меті стимулювати дослідження української гуманітаристики та сприяти її інтеграції у світову політику.
Організаторами премії є Міжнародний фонд Івана Франка за сприяння Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», партнерів та громадських організацій.
Премія присуджується щорічно за наукові праці, які є значними науковими відкриттями і здобутками у галузі україністики.
На здобуття Премії приймаються наукові праці від академічних установ, закладів вищої освіти України та країн світу, з якими Україна має дипломатичні відносини, а також від лауреатів Премії попередніх років.
Наукові праці, подані на здобуття Премії, проходять трирівневий відбір у такий спосіб:
1) номінаційні комітети аналізують чи є подана на здобуття Премії книжка науковою роботою;
2) експертна рада шляхом рейтингового оцінювання онлайн визначає три найкращі наукові роботи;
3) журі, у складі 12 докторів наук, обирають лауреата Премії на засіданні, яке відбувається наживо.
Наукові роботи приймаються щорічно з 15 січня по 1 березня шляхом заповнення Google форми https://forms.gle/oF8U5ei9EPCBeeT48 (форму буде відкрито 15 січня 2025 р.) і надсилання 3-х примірників друкованих версій наукових робіт на адресу Фонду: м. Київ, вул. Володимирська, 48а, оф. 15.
Щорічно Премія (грошова винагорода і золота медаль) вручається 27 серпня – в день народження Івана Франка.
Крім того, за результатами проведення Премії та з метою активізації українських науковців до участі в конкурсі, передбачається видача сертифікатів підвищення кваліфікації із зазначенням кількості годин / ЄКТС:
1) науковцям, праці яких були подані на здобуття Премії, оскільки таке подання свідчить про рівень наукового дослідження та високу кваліфікацію автора (авторів) наукової праці (15 годин / 0,5 ЄКТС);
2) науковцям, праці яких рекомендовано Міжнародної експертною радою до розгляду журі, оскільки це є ознакою міжнародного рівня дослідження (30 кредитів / 1 ЄКТС);
3) науковцям, які визначені лауреатами Міжнародної премії імені Івана Франка, що свідчить про якість дослідження, дотримання усіх академічних вимог при написання наукової роботи та визнання внеску дослідження у розвиток української гуманітаристики (60 годин / 2 ЄКТС);
4) науковцям, які брали участь у роботі Міжнародної експертної ради та журі Премії, оскільки їхнє залучення до відбору наукових праць, які претендують на Міжнародну премію імені Івана Франка – це практичний досвід міжнародної співпраці та проведення дослідницької і аналітичної роботи (30 годин / 1 ЄКТС).
Детальніше про Премію можна дізнатися за покликаннями:
Положення про Премію за посиланням
https://frankoprize.com.ua/index.php/uk/2016/02/01/600/;
Календар проведення Премії у 2025 році
https://frankoprize.com.ua/index.php/uk/category/calendar/.