ІV Міжнародна науково-практична конференція “Шляхи удосконалення професійних компетентностей фахівців в умовах сьогодення”

Дата:
- 23/10/2024
Час: 10:00 -13:00


0


23 жовтня 2024 року в онлайновому режимі в рамках Шістнадцятої міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» відбудеться ІV Міжнародна науково-практична конференція “Шляхи удосконалення професійних компетентностей фахівців в умовах сьогодення” (далі – Конференція).

Організаторами Конференції є: Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», Інститут проблем виховання Національної академії педагогічних наук України, Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», Київський національний університет будівництва та архітектури, Хмельницький національний університет, Волинський національний університет імені Лесі Українки, ДНЗ «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою», Природничо-гуманітарний університет імені Яна Длугоша (м. Ченстохова, Польща), Громадська організація «Всеукраїнське громадське об’єднання «Національна та громадянська ідентичність».

Місія Конференції полягає в наданні учасникам можливості отримати нові знання, навички та інструменти для успішного удосконалення професійних компетентностей та підвищення їх кваліфікації відповідно до нових реформ у галузі освіти, допомагаючи їм бути конкурентоспроможними та ефективними фахівцями в своїй галузі, інноваційно мислити та розвивати свої потенціали.

Для участі у Конференції просимо обов’язково зареєструватися до 23.10.2024 р. за покликанням: https://forms.gle/7jza8ZGnVoCxBotNA

У програмі Конференції передбачено: презентації, тренінги та майстер-класи підвищення кваліфікації, онлайн-трансляції, обговорення, відеоуроки та відеолекції, знайомство із організаторами, спікерами та тренерами. До участі запрошуємо представників органів управління освітою, закладів післядипломної педагогічної освіти, центрів професійного розвитку педагогічних працівників, інклюзивно-ресурсних центрів, вчителів та викладачів закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти, науковців, аспірантів, усіх зацікавлених осіб.

Участь у Конференції у якості слухача безоплатна.

Захід відбудеться онлайн.

Початок 23 жовтня 2024 року о 10.00.

За бажанням учасники зможуть опублікувати тези доповідей, отримати сертифікат учасника Конференції, сертифікат про підвищення кваліфікації на 3 години /0,1 ЄКТС або на 6 годин / 0,2 ЄКТС.

Довідки за телефонами: +38 (096) 984-10-30 – Тетяна Анатоліївна Малечко; +38 (097) 842-32-67 – Галина Анатоліївна Коломоєць.

Додаток

Інформаційне повідомлення
ІV Міжнародної науково-практичної онлайн конференції
«ШЛЯХИ УДОСКОНАЛЕННЯ ПРОФЕСІЙНИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ
ФАХІВЦІВ В УМОВАХ СЬОГОДЕННЯ»,
яка відбудеться 23 жовтня 2024 року

Місія конференції полягає в наданні учасникам можливості отримати нові знання, навички та інструменти для успішного удосконалення професійних компетентностей та підвищення їх кваліфікації відповідно до нових реформ у галузі освіти, допомагаючи їм бути конкурентоспроможними та ефективними фахівцями в своїй галузі, інноваційно мислити та розвивати свої потенціали.

Основні напрямки роботи Конференції:
1. Реалізація Програми Президента України «Здорова Україна» в закладах освіти: Соціальний проєкт «Активні парки – локації здорової України», «Нація загартованих», «Активні парки – Нестримні».
2. Формування української національної та громадянської ідентичності у здобувачів освіти.
3. Особливості підготовки фахівців в галузі радіоелектронних систем: основи управління дистанційно-керованими апаратами.
4. Впровадження інноваційних освітніх проектів з метою забезпечення якості освітнього процесу. Педагогічні підходи в STEM-освіті.
5. Особливості використання психологічних підходів в особистісно-професійному зростанні фахівців.
6. Сучасна професійна (професійно-технічна) освіта: професійна орієнтація та побудова кар’єри.
7. Особливості формування компетентностей здобувачів освіти в умовах сьогодення.
8. Головні зміни у модельній навчальній програмі Фізична культура. 5-9 класи. Сучасні підходи до уроків фізичної культури.
9. Цифрові системи, застосунки та сучасні інноваційні технологій для підвищення рухової активності населення.
10. Здоров’язбережувальні технології. Безпечний та здоровий спосіб життя. Екологічна грамотність.
11. Національно-патріотичне та військово-прикладне виховання дітей та молоді. Краєзнавство і туризм.
12. Проблеми організації фізичної та військової підготовки серед військових фахівців. Розвиток військово-прикладних видів спорту у закладах вищої освіти.
13. Педагогіка партнерства в Новій українській школі. Конструктивна взаємодія, лідерство та відповідальність.

Покликання на онлайн-трансляцію Конференції буде надіслано учасникам на електронну скриньку, вказану при реєстрації, за день до початку заходу.

Умови участі у Конференції:
1. Зареєструватися до 23.10.2024 р. за покликанням: https://forms.gle/7jza8ZGnVoCxBotNA
2. До 15.10.2024 р. подати за бажанням тези доповідей (українською або англійською (польською) мовами) на електронну скриньку tanya.bub27@gmail.com Ім’я файлу повинно включати прізвище автора (Приклад: Шевченко_тези).
3. Надіслати квитанцію про сплату організаційного внеску на електронну скриньку tanya.bub27@gmail.com
4. Пройти за бажанням онлайн-тренінги підвищення кваліфікації.

За результатами Конференції всім учасникам, які виявили бажання та зазначили вид участі будуть надіслані в електронному вигляді: сертифікат про участь у заході (без зазначення кількості годин), сертифікат про підвищення кваліфікації (години/кредити ЄКТС), програма конференції та збірник тез доповідей. Організаційний внесок зазначено у реєстраційній анкеті https://forms.gle/7jza8ZGnVoCxBotNA

У вартість організаційного внеску входить: організація, методичний супровід, консультування, ведення онлайн-трансляції та підбір спікерів, створення відеоуроків та відеолекцій, укладання програми онлайн-конференції та збірника матеріалів (електронна версія), електронний сертифікат учасника, електронний сертифікат підвищення кваліфікації із зазначенням кількості годин/кредитів.

Електронне видання матеріалів Конференції

Тези доповідей будуть опубліковані в електронному збірнику матеріалів і розміщені на сторінці ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».

Вимоги до оформлення

    Обсяг: від 2 повних сторінок формату A4 (297х210 мм), орієнтація – книжкова, всі поля по 2 см, абзацні відступи: 1,25 см, міжрядковий інтервал: 1,5, шрифт: Times New Roman, розмір: 14. Документ формату .doc або .docx (може бути створений у текстових редакторах MS Word, OpenOffice, LibreOffice тощо).
Рисунки розміщувати в тексті, обтікання тексту – зверху і знизу, вирівнювання – по центру. Під рисунком вказати нумерацію курсивом та 12 розміром шрифту (Рис. 1.) та назву, опис (за необхідності), вирівнюючи по
центру.
При використанні таблиць необхідно вказувати під ними нумерацію курсивом та 12 розміром шрифту (Табл. 1.) та назву, вирівнюючи по центру. Розмір шрифту в таблицях – 12, інтервал – 1. Для формул використовувати внутрішній редактор формул Microsoft Word. Посилання на джерела в тексті виконувати у квадратних дужках.
Структура тез доповіді:
– ПІБ автора напівжирний шрифт, вирівнювання по правому краю; (допускається не більше 5 авторів) та відомості (науковий ступінь та вчене звання (за наявності), посада та організація, яку представляє автор тощо), курсисом з вирівнювання по правому краю.
– Назва тез доповіді (напівжирний шрифт, всі літери великі, вирівнювання по центру).
– Основний текст.
– Список використаних джерел оформлюється відповідно до ДСТУ 2015 року (в алфавітному порядку або в порядку посилання). Для оформлення джерел зручно користуватися сервісом https://vak.in.ua

Студенти та учні подають матеріали у співавторстві з науковими керівниками. Тези доповідей друкуються у авторській редакції.
Відповідальність за якість та зміст публікацій повністю несуть її автори (автор). Оргкомітет залишає за собою право відхиляти тези, що не відповідають зазначеним вимогам.

Організаційний комітет ІV Міжнародної науково-практичної онлайн конференції:
Тетяна Малечко +38096 984 10 30
Галина Буянова +38097 337 36 99
І

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×