Військово-патріотичний напрям

 

«ЮНІ ПАРАШУТИСТИ»(автори Кулігіна О. О., Трофіменко Н. К.) «Схвалено науково-методичною комісією з позашкільної освіти науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України» (протокол №3 від 29.12.2015)

Військово-патріотичний напрям позашкільної освіти. Початковий рівень. Обсяг навчальних годин – 144 год (4 год/тиждень). Вікова категорія вихованців – 14-19 років.
Навчальна програма «Юні парашутисти» є першою сходинкою у підготовці вихованців гуртків до служби в Збройних Силах України, популяризації служби в повітрянодесантних військах та в складі рятувально-пошукових десантних груп Державної служби надзвичайних ситуацій України; передбачає оволодіння обсягом знань і умінь, необхідних майбутнім військовослужбовцям.
В основу програми покладено вивчення базових понять: історія парашутизму, будова парашута, правила укладання основного та запасного парашутів, особливі випадки при виконанні стрибка, управління куполом парашута в повітрі та після приземлення.

 

«ЮНІ ЛЬОТЧИКИ-ШТУРМАНИ»(автори: Антипов В. С., Жуматій В. М., Лисенко М. М., Михалко Л. І., Шиманський Є.М.) «Схвалено науково-методичною комісією з позашкільної освіти науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України» (протокол №3 від 29.12.2015)

Військово-патріотичний напрям позашкільної освіти. Початковий та основний рівні. Обсяг навчальних годин – 144 год (4 год/тиждень) та 216 год (6 год/тиждень). Вікова категорія вихованців – діти молодшого та середнього шкільного віку.
Навчальна програма орієнтована на допрофесійну підготовку в гуртках військово-патріотичного напряму позашкільних, загальноосвітніх та вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації дітей середнього та старшого шкільного віку.
Зміст навчальної програми передбачає оволодіння знаннями з визначення навігаційних елементів польоту та їх розрахунку; вивчення та дотримання вимог із забезпечення безпеки польотів; принципи використання радіотехнічних систем наземного та супутникового базування для цілей аеронавігації; порядок взаємодії екіпажу та органів ОПР при виконанні польоту; порядок забезпечення екіпажів повітряних кораблів аеронавігаційної інформацією.

 

«КОЗАЦЬКО-ЛИЦАРСЬКИЙ ГАРТ» (Бондарчук О. С., Марченко Т. П.) «Схвалено для використання в позашкільних навчальних закладах» (протокол засідання науково-методичної комісії з позашкільної освіти Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України № 3 від 22.12.2017)

Військово-патріотичний напрям позашкільної освіти. 3 роки навчання.  Обсяг навчальних годин: початковий рівень (один рік навчання) – 144 год. на рік (4 год./тиждень), основний рівень (два роки навчання) – 216 год. на кожен рік (6 год./тиждень). Вікова категорія вихованців – від 6 до 10 років.

 

СКАУТ (Ніколаєв О. С., Галецький Ю. С.) «Схвалено для використання в позашкільних навчальних закладах» (протокол засідання науково-методичної комісії з позашкільної освіти Науково-методичної ради з питань освіти МОН України, протокол № 3 від 22.12.2017)

Військово-патріотичний напрям позашкільної освіти. 5 років навчання. Обсяг навчальних годин: початковий рівень (один рік навчання) – 216 год./рік (6 год./тиждень); основний рівень (два роки навчання) – 216 год./рік (6 год./тиждень), третій рік навчання– 324 год./рік (9 год./тиждень); вищий рівень (один рік навчання),– 324 год./рік (9 год./тиждень). Вікова категорія вихованців – від 6 до 18 років.

 

«ЮНИЙ ЗАХИСНИК ВІТЧИЗНИ» (Галагуза Ю. М.) «Схвалено для використання в позашкільних навчальних закладах» (протокол засідання науково-методичної комісії з позашкільної освіти Науково-методичної ради з питань освіти МОН України, протокол № 3 від 22.12.2017)

Військово-патріотичний напрям позашкільної освіти. 2 роки навчання. Осяг навчальних годин: початковий рівень (один рік навчання) – 144 години (4 години/тиждень); основний рівень (один рік навчання) – 216 годин (6 годин/тиждень). Вікова категорія вихованців – 12-17 років.

 

«ДЖУРА» (автор Бондарчук О. С.) «Схвалено для використання в позашкільних навчальних закладах»(протокол засідання Науково-методичної комісії з позашкільної освіти від 25.05.2018 року № 1; лист ІМЗО від 06.06.2018 № 22.1/12-Г-311)

 

«СОКІЛ-ДЖУРА» (автори Бондарчук Д. О., Бондарчук О. С., Коломоєць Г. А. ) «Схвалено для використання в позашкільних навчальних закладах» (протокол засідання Науково-методичної комісії з позашкільної освіти від 25.05.2018 року, лист ІМЗО від 06.06.2018 № 22.1/12-Г-310)

 

«ЮНІ СКАУТИ» (автор Майдибура А. В.) «Схвалено для використання в позашкільних навчальних закладах» (лист ІМЗО від 27.03.2019 № 22.1/12-Г-138; протокол засідання науково-методичної комісії з позашкільної освіти Науково-методичної ради з питань освіти МОН від 15.03.2019 № 1)

 

 

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×