Тринадцятий Європейський фестиваль «Наука на сцені»

Дата:
- 12/08/2024 - 16/08/2024
Час: 00:00 -00:00


0


12-16 серпня 2024 року відбудеться Тринадцятий Європейський фестиваль «Наука на сцені» у місті Турку (Фінляндія). Європейська асоціація «Наука на Сцені» є однією з найбільших спільнот вчителів із STEAM-освіти під патронатом Єврокомісії. Це платформа для обміну досвідом, ідеями та інноваціями серед вчителів.

Напрями фестивалю:

  1. STEM-освіта для наймолодших (проєкти природничо-наукового спрямування у початковій школі).
  2. STEM-освіта та сталий розвиток (проєкти, екологічної тематики за напрямами сталого розвитку).
  3. Технології програмування (Кодінгу) у STEM навчанні (ІТ-проєкти, які ознайомлюють учнівство з роботою мікроконтролерів, баз даних, штучного інтелекту, віртуальної реальності для предметів природничого циклу).
  4. Диференційний підхід у викладанні STEM-предмету: (проєкти для інклюзивної освіти).
  5. STEAM в освіті (проєкти, що поєднують предмети природничого-математичного циклу з технологіями, мистецтвом, спортом, іноземною мовою тощо).
  6. Демонстраційні експерименти у STEM-освіті задешево (проєкти, які можливо реалізувати не використовуючи великі кошти, за допомогою предметів домашнього побуту або дешевих приладів).
  7. Спільні проєкти від вчителів з різних країн, які зустрічалися на одному з минулих заходів, таких як: семінар, фестиваль, конференція, вебінар, і вирішили розвивати спільну ідею майбутнього проєкту.
  8. Проєкти, що стосуються навчання педагогів.

 

Для участі у фестивалі необхідно зареєструватися у відбірковому етапі до 15 жовтня 2023 року за покликанням: https://docs.google.com/forms/d/10GckiBZU7-g-zKd-Efdp5zQS_-3pxLg-JBAwFmo0ASE/viewform?edit_requested=true

Презентація надсилається у форматі PowerPoint (10-15 слайдів з чітко зазначеною основною метою, задачами проєкту, ідеєю, новизною; вказати можливості використання його вчителями інших країн Європи) на електронну адресу nataliyakazachkova@gmail.com

На подіях міжнародного рівня проєкти презентуються англійською мовою.

Роботи учасників будуть відібрані міжнародним журі 27-28 жовтня 2023 року у м. Львів.

Координатор фестивалю в Україні –  Казачкова Наталія, керівник ГО «Освітній центр розвитку обдарованості юнацтва» nataliyakazachkova@gmail.com

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×