Підготовка керівних, педагогічних та науково-педагогічних кадрів до роботи за інноваційними технологіями компанії Microsoft Україна

У рамках Всеукраїнського експерименту на тему «Підготовка керівних, педагогічних та науково-педагогічних кадрів до роботи за інноваційними освітніми технологіями Microsoft» ЛОІППО запрошує освітян Луганщини долучитись до Microsoft Imagine Academy -міжнародної програми підготовки ІТ-фахівців у навчальних закладах.

У відповідь на потреби Нової української школи ЛОІППО пропонує високоякісне навчання за авторизованими курсами від Майкрософт у рамках програми Imagine Academy.

Програма Microsoft IT Academy є частиною цілого комплексу заходів ЛОІППО, спрямованих на професійний розвиток керівників і педагогічних працівників Луганщини. Ця програма дистанційного навчання була спеціально розроблена для навчальних закладів і вже успішно стартувала в багатьох країнах світу.

Завдання програми - надати допомогу навчальним закладам в ознайомленні педагогів з сучасними інформаційними технологіями Microsoft та придбанні ними професійних знань і навичок. Програма охоплює різні сфери інформаційних технологій: від освоєння користувальницьких додатків для настільних комп’ютерів до підготовки комп’ютерних професіоналів з широким переліком спеціальностей.

З вересня 2017 року розпочинаємо дистанційне навчання в IT Academy, до якого, з метою освоєння новітніх продуктів і технологій Microsoft, запрошуємо долучитись освітян області.

Пропонуємо освоїти такі навчальні плани за авторизованими курсами Microsoft:

  • Основи роботи в ОС Windows 10, Microsoft Office 2010;
  • Основи роботи в Microsoft Office 2013;
  • Microsoft Office 365-Ваш офіс у будь-якому зручному місці;
  • ІКТ в професійній діяльності адміністратора;
  • «Microsoft Office 2016» (онлайн-курси передбачають підготовку слухачів до складання екзаменів з метою отримання сертифікатів міжнародного зразка Microsoft Office Specialist);
  • Курси для користувачів, які мають базові навички рівня Intermediate (рекомендовано для вчителів інформатики).

За підсумками цього навчання слухачі отримають сертифікати від Microsoft та ЛОІППО. До того ж освітяни області матимуть можливість підготуватись до іспиту на отримання сертифікату міжнародного зразка Microsoft Office Specialist.

Наказ МОН України від 31.05.2017 № 763 “Про проведення всеукраїнського експерименту за темою «Підготовка керівних, педагогічних та науково-педагогічних кадрів до роботи за інноваційними технологіями компанії Microsoft Україна»

Перший всеукраїнський вебінар із питань імплементації Закону України «Про освіту»

Наталія Клокар, доктор педагогічних наук, професор, старший науковий співробітник сектору взаємодії з об’єднаними територіальними громадами та опорними школами ІМЗО

Вікторія Стасюк, методист кафедри природничо – наукових дисциплін та методики їх викладання Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

Лілія Гунько, завідувач сектору взаємодії з об’єднаними територіальними громадами та опорними школами ІМЗО

Сергій Касьян, кандидат педагогічних наук, завідувач кафедри відкритих освітніх систем та інформаційно-комунікативних технологій ДВНЗ «Університет менеджменту освіти»

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×