Турніри, літні та зимові школи, інші заходи

Всесвітній день заощаджень та Тиждень фінансової грамотності

Щорічно у партнерстві з ДВНЗ "Університет банківської справи" та  Національним банком України в рамках відзначення Всесвітнього дня заощаджень та Тижня фінансової грамотності в Україні проходять різноманітні заходи, які у 2015 році сплановані ДВНЗ "Університет банківської справи". У жовтні - початку листопада 2015 року в ДВНЗ «Університет банківської справи» відбулося понад 40 заходів, присвячених Всесвітньому дню заощаджень та Тижню фінансової грамотності. Зокрема 30 жовтня 2015 року о 17.00 у Музеї етнографії та художнього промислу (просп. Свободи, 20, Львів) відбувся ювілейний Х Аукціон надій «Працюй, зберігай, примножуй!».

Популяризація досвіду та презентація досягнень проекту впровадження курсу «Фінансова грамотність» на зустрічі з країнами Вишеградської четвірки та країнами Східного партнерства.

 

Організація навчання тренерів всеукраїнського та регіонального рівня

Інститутом модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України у співпраці з Проектом USAID «Розвиток фінансового сектору» (FINREP), ДВНЗ "Університет банківської справи" та Національним банком України з 2012 по 2015 рік проведено 8 тренінг-семінарів всеукраїнського рівня для вчителів методистів, завідувачів кабінетів ОІППО щодо впровадження курсу «Фінансова грамотність» у загальноосвітніх навчальних закладах та підтримано організаційно і методично проведення регіональних семінарів у всіх регіонах країни.

Зимові економічні школи в ДВНЗ “Університет банківської справи”

Під час канікул для учнів 9-11 класів, учнів технікумів та коледжів працюють зимові школи на базі інститутів ДВНЗ "Університет банківської справи"  у Львові, Черкасах, Харкові та Києві. Безкоштовні заняття для школярів проводять викладачі кафедр та магістри Університету.

Зимові економічні школи, окрім основних теоретичних понять, явищ, процесів та законів, також охоплюють актуальні теми сьогодення:

  • Сучасні проблеми захисту інформації
  • Необхідність грошей та роль центральних банків
  • Як рахувати успіх та фінансове багатство: фінансовий аспект
  • Заощадження як спосіб вижити
Щорічні заняття з фінансової грамотності у дитячих закладах оздоровлення і відпочинку

МОН продовжує підтримувати  ініціативу Національного Банку України про проведення занять з фінансової грамотності в ігровій формі у дитячих закладах оздоровлення і відпочинку.  ДВНЗ "Університет банківської справи" сформував групу волонтерів з числа магістрів та працівників окремих банків і проведено навчання з метою підготовки тренерів для проведення інтерактивних занять з фінансової грамотності для різновікових категорій учнів упродовж літнього відпочинку в літніх таборах.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×