Конкурсний відбір проектів електронних підручників для закладів загальної середньої освіти у 2018 році

УВАГА!

Оголошення результатів вибору проектів електронних підручників закладами загальної середньої освіти, що беруть участь в експерименті всеукраїнського рівня за темою «Електронний підручник для загальної середньої освіти» (E-book for secondary education (EBSE) серпень 2018 року – серпень 2021 року) відбудеться 24 жовтня 2018 року у приміщенні Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» у кімнаті 105 о 15 годині.

Конкурсний відбір проектів електронних підручників відбувається в рамках експерименту всеукраїнського рівня за темою «Електронний підручник для загальної середньої освіти» (Е-book for secondary education (EBSE)), з метою забезпечення учнів та педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти електронними підручниками.

Кількість проектів електронних підручників поданих на конкурсний відбір проектів електронних підручників для закладів загальної середньої освіти

Новини

Стартував конкурсний відбір проектів електронних підручників

 

Другого жовтня 2018 року оголошено конкурсний відбір проектів електронних підручників для закладів загальної середньої освіти. Захід відбуватиметься в рамках експерименту всеукраїнського рівня з теми «Електронний підручник для загальної середньої освіти» (Е - book for secondary education (EBSE)). На підсумковому етапі конкурсу учні 1 - го класу та педагогічні працівники ЗСО мають бути забезпеченими електронними засобами  навчального призначення з таких предметів, як «Українська мова», «Математика», «Я досліджую світ» та «Мистецтво».

 

Процес конкурсного відбору відбуватиметься під патронатом Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН України та ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».

Наразі завершується розроблення інструктивно - методичних матеріалів для здійснення вибору педагогічними працівниками закладів загальної середньої освіти проектів електронних підручників із кожної назви та оформлення результатів вибору. Також затверджено склад Конкурсної та Апеляційної комісій конкурсу.

До 15 жовтня ц.р. на веб - сайті ІМЗО будуть розміщені посилання на проекти електронних підручників із кожної назви, поданих на конкурс, а вже 24-го жовтня - оголошені попередні висновки Конкурсної комісії щодо пропозиції до формування переліку е - підручників, право використання яких фінансуватиметься коштом державного бюджету в 2018 році.

Учасники конкурсу зможуть оскаржити попередні висновки Конкурсної комісії до Апеляційної комісії. Тільки після розгляду всіх апеляцій – до 02 листопада 2018 року – матеріали щодо результатів конкурсу будуть передані для розгляду колегією Міністерства освіти і науки України.

 

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×