«РодовідУчитель – 2022»: стартує всеукраїнський освітньо-методологічний відбір

 

Розпочато Всеукраїнський освітньо-методологічний відбір «РодовідУчитель – 2022», який допоможе виявити та поширити кращий досвід дистанційного навчання в закладах загальної середньої освіти.

Запрошуємо вчителів-новаторів до формування унікальної поліфункціональної РОДОВІДпрограми. Пропонуємо майбутнім учасникам до 20 травня (включно) заповнити аплікаційну форму та презентувати власні методологічні напрацювання.

Учасниками відбору можуть стати вчителі початкових класів та вчителі, які викладають навчальні предмети (інтегровані курси) на рівні базової середньої освіти. Фіналісти, яких визначить експертна рада відбіркового етапу, презентуватимуть відеозаписи фрагментів дистанційних уроків, технологічну карту до кожного з них, дидактичний матеріал та інструкції для учнів.

Матеріали переможців відбору «РодовідУчитель» розміщуватимуться на освітньо-інноваційній платформі «РОДОВІДшкола». Кожен РодовідУчитель отримає грошову винагороду від засновника відбору.

Організатор: Громадська організація «РОДОВІДсвіт» за інформаційної та науково-методичної підтримки Інституту модернізації змісту освіти.

Для ознайомлення з порядком проведення Всеукраїнського освітньо-методологічного відбору «РодовідУчитель – 2022» перейдіть за покликанням: https://cutt.ly/SGNKluv

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×