Всеукраїнський відкритий марафон з української мови імені Петра Яцика

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» та Міжнародний благодійний фонд «Ліга українських меценатів» у 2021 році провели Всеукраїнський відкритий марафон з української мови імені Петра Яцика з метою розвитку в учнівської та студентської молоді стійкої мотивації й свідомого прагнення до вивчення української мови. Технічним партнером марафону стало товариство з обмеженою відповідальністю «Еволюшн Груп», яке надало доступ учасникам до платформи HUMAN.

Правила проведення марафону затверджено на засіданні оргкомітету ХХІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (протокол № 03 від 15 грудня 2020 року).

Завдання Всеукраїнського відкритого марафону з української мови імені Петра Яцика розроблялися творчою групою учителів української мови та науковців.

Марафон проходив в дистанційному форматі з 26 лютого до 21 березня 2021 року в чотири етапи.

Для участі в марафоні зареєструвалося понад 40 тисяч учнів та студентів. До виконаннязавданьпершогоетапу марафону приступило 25 670 конкурсантів, серед яких були представники української діаспори в різних країнах світу, а також учні з тимчасово окупованих територій України та Криму. Усі чотири етапи подолали 11 555 конкурсантів.838 учасників отримали дипломи за 1-3 місця.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×