Всеукраїнський відкритий марафон з української мови імені Петра Яцика

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» та Міжнародний благодійний фонд «Ліга українських меценатів» у 2021 році проводитимуть Всеукраїнський відкритий марафон з української мови імені Петра Яцика з метою розвитку в учнівської та студентської молоді стійкої мотивації й свідомого прагнення до вивчення української мови. Технічним партнером марафону є товариство з обмеженою відповідальністю «Еволюшн Груп», яке надає доступ учасникам до платформи HUMAN.

Правила проведення марафону затверджено на засіданні оргкомітету ХХІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (протокол № 03 від 15 грудня 2020 року).

Завдання Всеукраїнського відкритого марафону з української мови імені Петра Яцика розроблятимуться творчою групою учителів української мови та науковців.

Учасниками марафону на добровільних засадах можуть бути учні  3-11 класів закладів загальної середньої освіти, учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти, студенти, курсанти закладів фахової передвищої та вищої освіти.

Марафон проходитиме в дистанційному форматі з 26 лютого до 21 березня 2021 року в чотири етапи.

Призери марафону визначатимуться з числа учасників, які виконали завдання усіх чотирьох етапів, набрали найбільшу кількість балів та посіли І-ІІІ місця у співвідношенні 1:2:3.

Для участі в марафоні учасникам необхідно у період з 01 до 14 лютого 2021 року:

  1.  Заповнити анкету (режим доступу – https://cutt.ly/GhYhvnu ).
  2. Зареєструватися на платформі HUMAN (режим доступу – https://id.ev.systems/auth/registration ).

Завдання на платформі HUMAN будуть доступні учасникам о 14 годині 26 лютого, 05 березня, 12 березня та 19 березня 2021 року.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×