Визначено переможців Всеукраїнського освітньо-методологічного відбору «РодовідУчитель – 2022»

 

Кілька років поспіль освітянська спільнота України долає серйозні виклики, пов’язані спочатку з пандемією COVID-19, а зараз – з російською агресією та введенням на всій території країни воєнного стану. В таких умовах зросло значення дистанційного навчання. Українські вчителі оволоділи відповідними технологіями та вдало використовують нові методи і прийоми організації освітнього процесу.

З метою виявлення та поширення кращого досвіду дистанційного навчання в закладах загальної середньої освіти Громадська організація «РОДОВІДсвіт» та Інститут модернізації змісту освіти провели Всеукраїнський освітньо-методологічний відбір «РодовідУчитель – 2022». Учасниками цього професійного змагання стали 313 вчителів початкових класів та вчителів, які викладають навчальні предмети (інтегровані курси) на рівні базової середньої освіти.

У фіналі відбору 88 учасників представили на розгляд експертної ради три уроки в дистанційній формі. Серед них було обрано 20 переможців, кожен з яких отримає премію від Громадської організації «РОДОВІДсвіт». Кожному РодовідУчителю буде запропоновано співпрацю з дистанційною РОДОВІДшколою, де педагоги зможуть впровадити свої новації та доробки задля навчання українських школярів в Україні та світі.

Список переможців Всеукраїнського освітньо-методологічного відбору «РодовідУчитель – 2022»

Список фіналістів Всеукраїнського освітньо-методологічного відбору «РодовідУчитель – 2022»

Вітаємо переможців та фіналістів Всеукраїнського освітньо-методологічного відбору «РодовідУчитель – 2022»!

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×