Електронна бібліотека: у вільному доступі розміщено підручники і посібники

 

На сайті Інституту модернізації змісту освіти доступні електронні версії підручників для закладів загальної середньої освіти з 1-го до 11-го класу. Загалом у вільному доступі розміщено 1288 підручників і посібників. Завдяки QR-коду вчителі та учні можуть за лічені секунди знайти необхідні підручники в Електронній бібліотеці.

 

В електронній бібліотеці ІМЗО є двомовні словники, посібники серії «Шкільна бібліотека», навчально-методичні матеріали для педагогічних працівників. Також можна знайти навчальну літературу для роботи з учнями, які мають особливі освітні потреби; підручники та посібники для здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти.

До речі, команда МОН постійно доповнює перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та отримання важливої інформації під час війни.

Про це у своєму Телеграм-каналі розповів Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

«Вдячний освітянам та науковцям нашої держави за те, що об‘єднали  зусилля, щоб створити умови для навчання та роботи. Щиро дякую вчителям за виховання патріотичної молоді, яка продовжує здобувати освіту заради майбутнього України. Пишаюся освітянським фронтом України», – наголосив Міністр.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×