Завершено цикл презентацій авторських концепцій підручників для 9 класу

 

Завершено цикл презентацій авторських концепцій підручників для 9 класу, поданих на конкурсний відбір підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників у 2021-2022 роках (9 клас). Представники авторських колективів та видавництв презентували концепції нових підручників для закладів загальної середньої освіти з історії, всесвітньої історії, основ правознавства, інформатики, а також для поглибленого вивчення української літератури, польської мови (5 рік навчання) та біології. Цикл презентацій проходив у форматі Zoom-конференцій, які транслювалися на Youtube-каналі ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».

Конкурсний відбір підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти відбувається за новим порядком, який затверджено наказом Міністерства освіти і науки від 21 вересня 2021 року № 1001 та зареєстровано в Міністерстві юстиції 11 листопада 2021 року за №1483/37105.

Нагадаємо, до 17 січня триває ознайомлення з електронними версіями оригінал-макетів підручників для 9 класу. У педагогічної громадськості є можливість взяти участь в обговоренні та надати зауваження, пропозиції щодо вдосконалення підручників для 9 класу – учасників конкурсного відбору, а також підручників для 9 класу, які видавалися за кошти державного бюджету у 2017 році та плануються до повторного видання у 2022 році.

Онлайн-презентації авторських концепцій підручників, поданих на конкурсний відбір підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників у 2021-2022 роках (9 клас)

Дата Назви підручників
22.12.2021

 

«Історія України» підручник для 9 класу закладів загальної середньої освіти

«Історія України» підручник для 9 класу з поглибленим вивченням історії закладів загальної середньої освіти

Відеозапис презентації

23.12.2021

 

«Інформатика» підручник для 9 класу закладів загальної середньої освіти

«Інформатика» підручник для 9 класу з поглибленим вивченням інформатики закладів загальної середньої освіти

Відеозапис презентації

24.12.2021

 

«Всесвітня історія» підручник для 9 класу закладів загальної середньої освіти

«Всесвітня історія» підручник для 9 класу з поглибленим вивченням історії закладів загальної середньої освіти

Відеозапис презентації

28.12.2021

 

«Основи правознавства» підручник для 9 класу закладів загальної середньої освіти

«Основи правознавства» підручник для 9 класу з поглибленим вивченням основ правознавства закладів загальної середньої освіти

Відеозапис презентації

29.12.2021

 

«Українська література» для 9 класу з поглибленим вивченням філології закладів загальної середньої освіти

«Польська мова (5-й рік навчання)» підручник для 9 класу з поглибленим вивченням іноземних мов закладів загальної середньої освіти (з аудіосупроводом)

«Біологія» підручник для 9 класу з поглибленим вивченням біології закладів загальної середньої освіти

Відеозапис презентації

 

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×