Зимова сесія «Web-STEM-школа — 2021»: дійте та плануйте майбутнє з досвідченими, розвивайтеся професійно разом із найкращими, спілкуйтеся з новаторами!

 

На сьогодні вже майже 6 тисяч слухачів зареєструвалися на зимову сесію «Web-STEM-школа — 2021», щоб дізнатися більше про розвиток напрямів STEM-освіти в закладах освіти України. Програму натхненно створювали майже 70 спікерів – педагогів-новаторів, методистів, науковців із різних закладів та організацій.

Програма в цілому охоплює всі актуальні питання STEM-освіти: науково-методичні аспекти розвитку напрямів STEM/STREAM-освіти; які є моделі реалізації STEM-освіти в різних установах; як розробити STEM-урок/заняття та STEM-проєкти; як мотивувати учнівську молодь обирати STEM-професії; з ким і як побудувати партнерську взаємодію для кращих результатів.

Бажаючі можуть долучитись до роботи сесії безкоштовно, в зручний час – 24/7 на платформі Українського науково-методичного проєкту «Якість освіти»: http://yakistosviti.com.ua/uk/web-stem-shkola-2021. Реєстрацію можна здійснити на сторінці (блакитна кнопка «Реєстрація») або за посиланням: http://surl.li/jhaj

Отже, обирайте з програми цікаві матеріали, завантажуйте методичні додатки. Також дивіться матеріали через ютуб та залишайте коментарі, запитання для спікерів.

Після сесії важливо мати контакти досвідченого консультанта для масштабування та втілення ідей, проєктів. На сторінці «Сертифікат» будуть доступні всі інструкції щодо перегляду навчальної програми спецкурсу, верифікації сертифікатів, термінів їх отримання.

Наша команда поруч! Звертайтеся із запитаннями  на е-скриньку: webstemschool2020@gmail.com

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×