Конкурс творчих есе «Війна в долі моєї родини»

Метою Конкурсу є підкреслення важливості Миру як головної цінності суспільства, виховання в учнівської молоді толерантності й терпимості.

У 2022/2023 навчальному році Конкурс триватиме з 20 вересня до 30 листопада                     2022 року. До розгляду в Конкурсі приймаються есе (далі – Есе) учнів                    9-11 класів м. Києва, Київської, Вінницької, Чернігівської, Дніпропетровської областей. Есе має бути написане українською мовою і містити до 600 слів.

У рамках Есе ви маєте розкрити такі питання. Коли і як ти усвідомив(ла), що почалася війна? Що ти відчував(ла)? Що цей день означав для тебе і твоєї родини? Як змінилося твоє життя і життя твоєї родини після початку повномасштабної війни в Україні? Що вас найбільше приголомшило з початку повномасштабної війни? Що означає Мир для тебе сьогодні?

Есе має бути підписаним автором із зазначенням прізвища та ім’я, дати та року народження, назви закладу освіти і класу, теперішніх області та місця проживання, а також області та місця проживання до війни (тільки для ВПО), його/її контактного номера телефону та електронної пошти, ПІБ вчителя, який надихнув на написання Есе (ці дані вказати вгорі сторінки). Есе має бути оригінальним та неопублікованим раніше. Плагіат або копіювання чужих думок чи історій заборонені. Есе має бути написане на основі реальних подій і справжніх історій. Есе створюється самостійно автором, співавторство не допускається. Авторське право на Есе передається організатору конкурсу. Організатор зберігає конфіденційність персональних даних авторів.

Технічні параметри. Роботи, написані від руки, до участі не приймаються. Есе подається у форматі документа – Microsoft Word. Загальний обсяг есе: до 600 слів. Поля сторінки: всі по 2 см. Шрифт: Times New Roman. Кегль: 14. Міжрядковий інтервал: 1,5. Абзацний відступ: 1 см. Вирівнювання тексту: по ширині.

Есе може бути подане до 14 жовтня 2022 року тільки через офіційну реєстраційну форму на сайті Музею «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова (civilvoicesmuseum.org) в електронному варіанті.

Переможці Конкурсу та фіналісти отримають такі призи:

  • 1 місце: диплом переможця, подарунок (ноутбук) – 5 учасників;
  • 2 місце: диплом переможця, подарунок (мобільний телефон) – 10 учасників;
  • 3 місце: диплом переможця, подарунок (смарт-годинник) – 15 учасників;
  • автори робіт, які увійшли до фіналу отримають диплом фіналіста та подарунок – 50 учасників.

Нагородження переможців відбудеться в грудні 2022 року.

 

Положення про про конкурс творчих есе «Війна в долі моєї родини»

Лист ІМЗО від 16.09.2022 № 22.1/10-1294 «Про організацію та проведення конкурсу творчих есе «Один день» 

Інформаційні матеріали

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×