Всеукраїнський конкурс “Учитель року”

Всеукраїнський конкурс «Учитель року» є конкурсом професійної майстерності вчителів, який проводиться на державному рівні на виконання Указу Президента України від 29 червня 1995 року № 489 «Про всеукраїнський конкурс «Учитель року», з метою стимулювання активної участі вчителів у становленні і розвитку національної системи освіти, популяризації кращих здобутків і професійної майстерності.

Відповідно до Положення про всеукраїнський конкурс «Учитель року», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 серпня 1995 року № 638, проводиться щороку у три тури:

перший – районний (міський) — грудень;

другий – обласний (міський – Київ) — січень-лютий;

третій – заключний, проводиться поетапно:

відбірковий — березень;

фінальний  — квітень.

Конкурс проводиться на добровільних засадах серед педагогічних працівників за декількома номінаціями.

Умови та порядок проведення третього (заключного) туру конкурсу затверджується центральним оргкомітетом всеукраїнського конкурсу «Учитель року». Членами фахового журі стають найдосвідченіші представники загальноосвітніх навчальних закладів, вищої школи, наукових установ, інститутів післядипломної педагогічної освіти, громадських організацій, переможці і лауреати конкурсу минулих років. За результатами конкурсних випробувань відбіркового етапу третього (заключного) туру конкурсу у кожній номінації визначаються 12 конкурсантів, які набрали найбільшу кількість балів та продовжують змагання у фінальному етапі.

Інформація про конкурс, його перебіг та результати конкурсних випробувань висвітлюється на офіційному сайті МОН України, сайтах закладів післядипломної педагогічної освіти.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×