Визначено імена переможців XXIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

 

9 травня 2023 року, підписано наказ Міністерства освіти і науки України, який затверджує список переможців ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

У фіналі конкурсу, що відбувався в дистанційній формі 24 березня 2023 року, змагалися 806 знавців української мови із закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти.

Відповідно до нової редакції Положення про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика, що затверджена наказом МОН від 18 жовтня 2022 року № 924, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 24 листопада 2022 року за № 1461/38797, переможцями конкурсу стали 72 учасники. У кожній із 12 конкурсних категорій було визначено одного переможця, який посів перше місце, два переможця, які посіли друге місце, три переможця, які посіли третє місце, згідно з рейтингом результатів.

Учасники мовного змагання демонстрували знання української мови, розмірковували у творах про волонтерство, норми життя суспільства під час війни, значення почесної відзнаки «Місто-герой України». Також висловлювали думки щодо інформаційної гігієни, правил спілкування в соціальних мережах та давали рекомендації, як зацікавити учнів під час онлайн-навчання.

Ознайомитись із завданнями четвертого етапу ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика можна на сайті Міністерства.

Довідково

Відповідно до Положення про стипендії Президента України переможцям Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, затвердженого Указом Президента України від 3 жовтня 2008 року № 899, переможцям конкурсу, які посіли перше місце, буде призначено стипендію Президента України.

 

Джерело – сайт Міністерства освіти і науки України.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×