Розпочався IV (фінальний) етап 57-ї Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

20 квітня відбулося урочисте відкриття IV етапу 57 Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії. Цьогоріч олімпіада вперше проходитиме у дистанційному форматі на базі Інституту високих технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Новий формат проведення олімпіади дещо змінив підхід до її організації, форми і вимоги до виконання завдань. Учасники виконуватимуть завдання двох турів, які відрізнятимуться типом і формою завдань. Перший (тестовий тур) відбудеться 21 квітня, другий – 22 квітня 2023 року.

Фінальний етап олімпіади з хімії зібрав 127 найкращих учнів та учениць. У змаганнях беруть участь команди 21 регіону України, міста Києва та команда Українського фізико-математичного ліцею. Таке представництво, на думку організаторів олімпіади, слугує запорукою майбутнього високого наукового рівня змагань.

З вітальними словами до учасників олімпіади звернулися: доктор хімічних наук, професор Ігор Комаров – координатор олімпіади, методист Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Наталя Черепіна та голова журі Костянтин Гавриленко, старший науковий співробітник Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат хімічних наук. У виступах наголошувалося, що учасники знаходяться у різних куточках України, а дехто й за її межами, але всіх поєднує любов до науки хімії. Усі причетні до проведення цьогорічних фінальних змагань з хімії пишаються тим, що попри воєнний стан, у складних умовах учасники пройшли непрості випробування попередніх етапів та готові змагатися за звання кращих хіміків України.

Оцінювати результати будуть понад півсотні членів журі – досвідчені викладачі, фахівці та студенти, які мають великий досвід олімпіадних змагань.

Проведення олімпіади вимагає певних матеріальних ресурсів. Організувати олімпіаду допомагає Науково-виробниче підприємство «ЄНАМІН», що впродовж багатьох років підтримує Олімпіаду.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×