Відбувся всеукраїнський семінар-практикум для вчителів фізкультури

 

27 квітня 2022 року, відбувся Всеукраїнський семінар-практикум «Вдосконалення дистанційних уроків фізичної культури на основі діяльнісного підходу» у межах проєкту «Перемагаємо разом», до якого долучилися понад 5 тисяч учасників.

«Під час організації дистанційного або змішаного навчання в закладах загальної середньої освіти кількість уроків фізичного виховання не може бути обмежена, також недопустимим є скасування, адже фізична активність сприяє зниженню рівня тривожності та стресу у дітей», – зазначив Олег Єресько, Генеральний директор директорату дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти МОН.

Робота семінару була спрямована на підвищення якості занять із фізичної культури та підключення вчителів і учнів до онлайн-уроків у межах ініціативи «Всеукраїнський розклад онлайн» та проєкту «Перемагаємо разом».

Запис семінару можна переглянути на Facebook-сторінці МОН та YouTube-каналі «Джуніор».

Проєкт «Перемагаємо разом» реалізує Міністерство освіти і науки, Комітет з фізичного виховання та спорту МОН, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», ГО «Рух Олександра Педана «Джуніор» за підтримки Міжнародного дитячого фонду ООН «ЮНІСЕФ».

Нагадаємо, Комітет з фізичного виховання та спорту МОН запустив Telegram-бот для молоді з актуальною інформацією про фізичне виховання.

Джерело – сайт Міністерства освіти і науки України.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×