Президент України зустрівся з переможцями всеукраїнського конкурсу «Учитель року», переможцями міжнародних учнівських олімпіад та їхніми наставниками

З нагоди прийдешнього Дня працівників освіти Президент України Володимир Зеленський вручив державні нагороди переможцям всеукраїнського конкурсу «Учитель року», наставникам учнів-переможців міжнародних учнівських олімпіад. Учням  також було вручено  сертифікати на отримання премії Глави держави.

«Багатьом із нас пощастило з учителями. Україні пощастило, що в нас є такі освітяни – такі вчителі, вихователі, такі викладачі й наставники. Усі ми бачимо, що можете ви, коли бачимо, що може Україна – наші люди, наші захисники й захисниці», – наголосив Володимир Зеленський.

Президент України подякував кожному й кожній із присутніх, а також усім українським учителям та іншим працівникам освіти за те, що попри все й за будь-яких умов – навіть під час сигналів повітряної тривоги – навчають дітей бути людяними, освіченими й сміливими, а значить – бути українцями.

 

Джерело – Офіційне інтернет-представництво Президента України

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×