ВИРОБНИКИ/ПОСТАЧАЛЬНИКИ ЗАСОБІВ НАВЧАННЯ ТА ОБЛАДНАННЯ

 

 

Компанія ACCORD GROUP – українська компанія, яка дотримується філософії високого професіоналізму та інноваційних технологій.

STEAM lab – торгова марка компанії Accord Group, яка ґрунтується на об’єднанні наукового методу пізнання, інженерного дизайну та якісного навчального обладнання, яке оптимізовано для закладів освіти, має всі дозвільні документи та є безпечним.

 

 

 

Компанія «Бі2Бі Солюшнз» є офіційним представником провідних світових виробників обладнання для освіти, зокрема Promethean (інтерактивні дошки і панелі), PASCO (цифрове лабораторне обладнання), ROQED (3D програмне забезпечення для природничих наук)

 

 

 

 

Українська компанія «Бріолайт» має повний цикл виробництва розміщений в країні, створює інтерактивне обладнання для освіти та реабілітації (інтерактивна підлога, інтерактивна пісочниця, інтерактивні панелі, логопедичні дзеркала). Презентувала понад 400 успішних проектів.

 

 

 

 

ТОВ «2Д3Д» – український виробник різних засобів навчання до програми Нової української школи та STEM-наборів високої якості із методичним супроводом. Продукція компанії містить сучасні методичні вказівки.

 

 

 

ТОВ «EdPro дистрибюшн» — український виробник обладнання для освіти, програмного забезпечення та інтерактивних підручників, є офіційним представником компанії Mozaik Education в Україні.

 

ERC – професійний дистрибутор світових лідерів навчального обладнаня: Makeblock, Fischertechnik, TTS, XYZ printing, Roland, Epson та інші. Комплексний підхід компанії включає розробку методичного забезпечення, програмного забезпечення проведення заходів з популяризації CTEAM в Україні та підготовку сертифікованих х спеціалістів для проведення освітніх тренінгів.

 

 

 

 

«iBoard» – український виробник різних сучасних інтерактивних систем, таких як інтерактивна дошка, інтерактивна панель, інтерактивний підлогу, інтерактивний стіл і багатьох інших.

 

 

 

Компанія KIDDISVIT не просто працює на ексклюзивних умовах безпосередньо з компаніями виробниками іграшок, але і бере активну участь у розробці продукту, адаптуючи його до специфіки українського ринку.Спрямована на інновації політика Компанії дозволяє представити на українському ринку останні досягнення і розробки індустрії іграшок.

 

 

 

ТОВ «ЛИТЕР-ІКТ» – виробник та системний інтегратор сучасних рішень в галузі інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) для освіти з 30-річним досвідом.

Ми змінюємо принципи і підходи до сучасного навчання в школах, щоб українські діти навчалися в освітньому середовищі світового рівня. Наші системи та рішення дозволяють застосовувати сучасні технології навчання, роблячи урок легким  і цікавим.

 

 

 

Компанія презентує навчальний конструктор Nanit Robot, який розроблений для дітей віком від 4 до 14 років за участі провідних психологів України для того, щоб діти вже в такому ранньому віці змогли почати освоювати основи робототехніки, електроніки та програмування, розвивали логічне мислення та моторику. Має більше 100 варіантів збирання, програмується відкритим кодом на мові програмування Scratch, та через Arduino IDE.

 

 

Компанія Nravo Kids — це дитячий розвиток з мобільними іграми, творчими нравками та майстерками.

Мета проєкту — створення корисних матеріалів для розвитку творчості дошкілля та молодшої школи.

 

 

 

 

Prestigio Solutions™  – це міжнародний бренд технологічних рішень для освіти, що допомагає впроваджувати передові технології інтерактивної освіти. Мультиборди (Інтреактивні панелі MultiBoard) Prestigio Solutions™ використовуються освітніми установами багатьох країн та визнані як якісні, зручні та надійні рішення для онлайн, офлайн та змішаної освіти.

 

 

 

STEM class – пропонує широкий вибір меблів та навчального приладдя для оснащення кабінетів загальноосвітніх навчальних закладів (дошкільних, шкільних та спеціальних). Окрім того, ми пропонуємо велику кількість товарів для корекції психофізичного розвитку учнів, дітей з особливими освітніми потребами, а також спеціальне обладнання для інклюзивного навчання, різноманітні дидактичні матеріали, у тому числі для закладів загальної спеціальної освіти з навчанням мовами національних меншин.

 

 

 

 

Tucha — перший український провайдер хмарної інфраструктури.. Сервіси Tucha — це безпечне зберігання програм і даних та можливість працювати з ними 24×7 з будь-якого куточка світу, найкраща цілодобова компетентна технічна підтримка серед хмарних провайдерів та швидка реакція з будь-якого питання. З Tucha ви завжди отримуєте те, що замовляєте, і навіть більше!

 

 

 

 

Група компаній «Гамаюн»™ пропонує сучасні учнівські меблі на металокаркасі, корпусні офісні меблі з ламінованого ДСП, дитячі спортивно-ігрові майданчики, спортивний інвентар, високотехнологічне харчове, пральне обладнання, побутову техніку та багато іншого. Вся продукція виготовлена з екологічно безпечних матеріалів та має необхідні дозвільні документи.

 

 

 

ТОВ «НІКАН ГРУП» є одним з лідерів у сфері постачання високоякісних меблів для навчальних та дошкільних закладів, бібліотек, офісних та глядацьких приміщень. Вироби, які ми постачаємо, виготовляються з матеріалів та фурнітури, що мають сертифікати якості та відповідності, висновки санітарно-гігієнічної експертизи та сертифікати радіаційної якості.

 

 

 

Київське науково-виробниче підприємство «ПРОМІНЬ» виготовляє асортимент меблів для дошкільних та шкільних навчальних закладів (включаючи меблі концепції «Нова українська школа») з високоякісних матеріалів, які проходять ретельну перевірку якості, безпеки використання і супроводжується відповідними документами, передбаченими законодавством України та міжнародними організаціями за результатами її проведення.

 

 

 

ВИДАВЦІ НАВЧАЛЬНОЇ ТА НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОЇ ЛІТЕРАТУРИ

 

Видавництво «Алатон» понад 20 років працює на ринку України.
В асортименті навчально-методичні видання для початкової, основної та старшої школи, а також художня література вітчизняних авторів.

 

 

 

Компанія Лінгвіст виступає офіційним дистриб’ютором літератури для вивчення іноземних мов від провідних міжнародних видавництв, а також організатором різноманітних заходів, спрямованих на забезпечення інформаційно-методичної підтримки вчителів і викладачів англійської та інших іноземних мов.

 

 

 

ТОВ «Методика Паблішинг» – один із лідерів у постачанні книг з вивчення іноземних мов та навчальної літератури в Україні. Співпрацює з передовими європейськими видавництвами для постійного поліпшення і вдосконалення навчальних матеріалів. Серед партнерів – “Klett Verlag”, “Langenscheidt“ (Німеччина), “Delta Publisching” (Великобританія).

 

 

 

Компанія «Оріон» спеціалізується на виданні різних видів навчальної літератури, зокрема: підручників, хрестоматії, робочі зошити, атласи й контурні карти, посібники з формування і перевірки предметних компетентностей, з підготовки до ЗНО й ДПА, методичну підтримку для вчителів. «Оріон».

 

 

«Ранок» — видавництво в Харкові, засноване в 1997 році. Основні напрями роботи — навчальна, методична та дитяча література. Видавництво випускає книги, нестандартні за формою і змістом, розробляє, впроваджує та реалізовує продукти, що забезпечують навчання з перших днів життя і до закінчення школи. Компанія застосовує технології, які зберігають природу, видаючи книги на переробленому папері, використовуючи електронний документообіг і технології, створюючи цифровий продукт.

 

 

 

ТОВ «УВЦ «Школяр» заснований у 1995 році як спеціалізоване видавництво для випуску підручників, навчальних та навчально-наочних посібників для загальноосвітніх навчальних закладів України.

 

 

 

 

 

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×