ІНТЕРАКТИВНА ВИСТАВКА «ОСВІТА УКРАЇНИ В УМОВАХ ВІЙНИ»

 

Виставка підготовлена відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 26.07.2022 № 667 «Про підготовку та проведення Всеукраїнської серпневої конференції у 2022 році».

Організатор заходу – Міністерство освіти і науки України. Співорганізатор – Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» за сприяння Асоціації «Виробники і постачальники засобів навчання та навчального обладнання», Асоціації підприємств інформаційних технологій України, Української асоціації індустрії іграшок та окремих провідних підприємств-виробників/постачальників засобів навчання та обладнання для закладів освіти, зокрема: ТОВ «Бі2БіСолюшнз», ТОВ «Edpro ДИСТРИБЮШН», ТОВ «НРАВО КІДС», ТОВ «2Д3Д», ТОВ НВП «Промінь», ТОВ «КІДДІСВІТ», ТОВ «НІКАН ГРУП», ТОВ «ГАМАЮН», ТОВ «ЛИТЕР-ІКТ», Nanit Robot, ERC, Prestigio Solutions,  STEM CLASS, Провайдер хмарних сервісів Tucha, ТОВ «Видавництво «АЛАТОН», ТОВ «Видавництво «РАНОК», учбово-видавничий центр «ШКОЛЯР», видавництво «Лінгвіст», український освітянський видавничий центр «ОРІОН», ТОВ «МЕТОДИКА ПАБЛІШИНГ».

Експозицію виставки склали зразки сучасного обладнання для закладів освіти, серед яких шкільні та дитячі меблі, інтерактивне і цифрове обладнання, засоби навчання і програмне забезпечення для кабінетів початкових класів, навчальних кабінетів природничо-математичних предметів і STEM-лабораторій, обладнання з робототехніки тощо. З урахуванням актуальності оснащення закладів освіти спеціальними засобами безпеки в умовах воєнного стану на виставці презентовані системи сповіщення.

Далі у вкладеннях можна знайти посилання на сайти підприємств-виробників/постачальників та ознайомитися з відеопрезентаціями окремих зразків продукції.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×