Всеукраїнський науково-практичний семінар “Тьюторські методики індивідуального супроводу учнів старших класів з розвитку самоменеджменту”

Дата:
- 23/03/2023
Час: 15:00 -17:00


0


Запрошуємо до участі керівників,  учителів закладів загальної середньої освіти, психологів і методистів, науковців та усіх зацікавлених осіб у Всеукраїнському науково-практичному семінарі «Тьюторські методики індивідуального супроводу учнів старших класів з розвитку самоменеджменту», що відбудеться 23 березня 2023 року в режимі онлайн.

Організаторами семінару є Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» (відділ інноваційної діяльності та дослідно-експериментальної роботи, відділ науково-методичного забезпечення інтеграції у європейський освітній простір), приватна школа «Афіни», м. Київ, приватний навчально-виховний комплекс «Садок-школа-ліцей «ЕКОЛЕНД», м. Львів.

Семінар проводиться в рамках реалізації ІІ (концептуально-діагностичного) етапу експерименту всеукраїнського рівня за темою «Тьюторський супровід розвитку соціально-особистісних компетентностей учнів старших класів» (наказ МОН України від 20.09.2021 № 1000).

Перелік тем для обговорення:

  • особливості впровадження тьюторських методик супроводу з розвитку м’яких навичок в учнів старших класів в закладах загальної середньої освіти;
  • роль розвитку м’яких навичок  як особистісного ресурсу учнів старших класів.

Участь у заході безкоштовна.

Попередня реєстрація учасників за покликанням https://docs.google.com/forms/d/1hTwoETZBx-urIqdi1B1A3dFjG9TfHCc1WZOkcEVDaQY/viewform?edit_requested=true

 

Додаткову інформацію можна отримати у координаторів заходу:

Швець Тетяни Едуардівни ( +380972091467),

Бойко Світлани Миколаївни (+380992577548).

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×