Всеукраїнська STEM–педагогічна майстерня на тему «Освітня робототехніка як інструмент розвитку STEM-освіти»

Дата:
- 19/03/2024 - 28/04/2024
Час: 00:00 -00:00


0


Запрошуємо педагогічних працівників до участі у Всеукраїнській STEM–педагогічній майстерні на тему «Освітня робототехніка як інструмент розвитку STEM-освіти».

Участь педагогів закладу освіти у програмі STEM-педагогічній майстерні дасть змогу:

  • мотивувати педагогів впроваджувати інноваційний напрям STEM-освіти роботехніку та формувати сучасне освітнього інноваційного середовища, що розвиває інженерів та винахідників;
  •  впливати на розвиток системи STEM-освіти в закладі: розширити можливості практикоорієнтованості занять, покращувати взаємодію між педагогами колективу для досягнення результату щодо розвитку предметних компетентностей здобувачів освіти;
  • створення сучасних умов для свідомої самореалізації учнівської молоді та подальшого їх кар’єрного самовизначення;
  • сприяти розвитку української економіки, створюючи передумови для розумної, збалансованої підготовки фахівців у різних сферах.

План Всеукраїнської STEM–педагогічної майстерні «Освітня робототехніка як інструмент розвитку STEM-освіти»

19.03.2024 – заняття «Робототехніка – невід’ємний складник сучасногоосвітнього STEM-середовища. LEGO Education та Minecraft Education як інструмент розвитку креативності та інноваційного мислення»;

21.03.2024 – заняття «STEM-підходи для розвитку навичок комунікації такомандної роботи»;

26.03.2024 – заняття «Вплив робототехніки на професійне самовизначенняучнівської молоді»;

28.03.2024 – заняття «Як впливають STEM-чемпіонати на особистіснийрозвиток учнів та їх мотивацію».

Участь у семінарах STEM-педагогічної майстерні безоплатна.

Для навчання та отримання доступу до матеріалів необхідно зареєструватися за покликанням: https://stem.nppu.org/#Registration. Заняття будуть проводитися дистанційно, слухачі можуть переглядативідеозаписи занять у зручний час.

Заняття 28 березня (початок о 15:00) проходитиме у прямому ефірі https://youtube.com/live/ecj_DJr09RQ, під час якого буде повідомлено про порядок отримання безоплатного сертифікату. Навчальні матеріали Всеукраїнської STEM-педагогічної майстерні «Освітня робототехніка як інструмент розвитку STEM-освіти» будуть доступні до 30 квітня 2024 року.

Захід організовано відділом STEM-освіти Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», ТОВ «Інноваційні освітні рішення» за сприяння освітньої платформи «Єдина атестаційна система».

Всеукраїнську STEM–педагогічну майстерню організовано у межах Всеукраїнського фестивалю STEM-весна – 2024» за сприяння партнерів заходу «Ми розвиваємо STEM».

Лист Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти»від 06.03.2024 № 21/08-391

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×