Всеукраїнська STEM–педагогічна майстерня на тему «STEM-освіта: БпЛА та роботизовані системи в освітньому процесі»

Дата:
- 06/04/2024 - 20/04/2024
Час: 00:00 -00:00


0


Запрошуємо педагогічних працівників на Всеукраїнську STEM–педагогічну майстерню на тему «STEM-освіта: БпЛА та роботизовані системи в освітньому процесі».

Участь у Всеукраїнській STEM-педагогічній майстерні дасть змогу:

  • мотивувати педагогів впроваджувати STEM-підходи для ефективної організації освітнього процесу та формування освітнього інноваційного середовища;
  • розвивати STEM-освіту в закладі освіти: розширити можливості практикоорієнтованості занять, покращувати взаємодію між педагогами колективу для досягнення кращого результату щодо розвитку предметних компетентностей здобувачів освіти;
  • запровадити системну роботу з професійного самовизначення та самореалізації учнівської молоді;
  • сприяти розвитку української економіки, створюючи передумови для підготовки фахівців у різних сферах.

Всеукраїнська STEM–педагогічна майстерня відбудеться за планом:

  1. Теорія.

06.04.2024 – дистанційний семінар на тему «Актуальність навчання педагогів та дітей використанню БпЛА та роботизованих систем. Технічне забезпечення, сфери використання та умови безпечного навчання». Початок об 11.00. Тривалість 3 години.

Для навчання та отримання доступу до матеріалів необхідно зареєструватися на освітній платформі «Єдина атестаційна система» (ЄАС) за покликанням: https://stem.nppu.org/event/25#Registration. Матеріали доступні для перегляду до 09.04.2024 (включно) на YouTube-каналі за покликанням https://www.youtube.com/watch?v=eKua2d9PrSU. Тестування буде проходити 07 – 09.04.2024. Тест буде доступний в особистому кабінеті на платформі ЄАС (створюється автоматично після реєстрації). Безоплатні сертифікати будуть завантажені 10.04.2024 в особистий кабінет на платформі ЄАС.

Учасники, які отримали сертифікат за теоретичний семінар зможуть взяти участь у очному практичному семінарі, пройшовши додаткову реєстрацію.

  1. Практика (м. Київ).

20.04.2024 – очний практичний семінар на тему «Розвиток практичних навичок педагогічних працівників щодо використання БпЛА та роботизованих систем. Можливі напрямки практичного застосування техніки». Запрошення учасникам надійде на зареєстровану поштову скриньку 14.04.2024. За результатами навчання слухачі отримають безоплатні сертифікати.

У очному практичному семінарі зможе взяти участь обмежена кількість слухачів. Витрати на проїзд до м. Київ, проживання, харчування, а також добові витрати на відрядження організатори не відшкодовують.

Участь у семінарах STEM-педагогічної майстерні безоплатна.

Захід організовано відділом STEM-освіти Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», ТОВ «КВАДРО.ЮА» за сприяння ЄАС.

Інформуйте колег, шукайте однодумців серед педагогічної громадськості області.

Інформаційний лист

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×