Всеукраїнський конкурс «Бадмінтон збирає друзів. Об’єднані та непереможні»

Дата:
- 18/03/2024 - 31/10/2024
Час: 00:00 -00:00


0


Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» інформує, що з 18 березня до 31 жовтня 2024 року стартує Всеукраїнський конкурс «Бадмінтон збирає друзів. Об’єднані та непереможні» (далі – Конкурс).
Ініціаторами Конкурсу є Громадська організація «Федерація бадмінтону України» за сприяння Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», Всеукраїнського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, ГО «Всеукраїнське громадське об’єднання «Національна та громадянська ідентичність».
Мета Конкурсу – популяризація бадмінтону, об’єднання учасників освітнього процесу у групу прихильників бадмінтону, сприяння активному відпочинку, підвищенню рівня рухової активності та розвитку фізичних якостей особистості.
До участі запрошуємо учителів/учительок, викладачів/викладачок, студентів/студенток, учнів/учениць закладів загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої освіти та усіх бажаючих освітян.
Умови Конкурсу:
1. Зібрати команду з 2 осіб за таким розподілом: учитель/викладач + учениця/студентка або/чи учителька/викладачка + учень/студент.
2. Між сформованими командами згідно загальноприйнятих правил бадмінтону (https://ubf.com.ua/wp-content/uploads/2021/03/Правила-гри-в-бадмінтон.pdf) організувати і провести турнір (мінімальна кількість команд – три команди).
3. Створити фото-постер зі світлинами проведеного турніру та розмістити його у FACEBOOK-групі Бадмінтон збирає друзів. Об’єднані та непереможні за покликанням https://www.facebook.com/groups/1133348004339714 , обов’язково заначити назву закладу освіти, який проводив турнір.
4. Для участі у Конкурсі також потрібно обов’язково зареєструватися за покликанням: https://forms.gle/CLP7dzsCPNjdoAmP7
По завершенню Конкурсу члени журі визначатимуть 30 найкращих фото-постерів за такими критеріями:
– змістовність та розкриття ідеї;
– креативність та оригінальність;
– наявність гасла, яке відповідає тематиці Конкурсу;
– естетичність сприйняття;
– кількість переглядів та вподобайок.
Оголошення результатів відбудеться 05 листопада 2024 року переможці отримають грамоти та спеціальні подарунки.
Довідки за телефонами:
+38(097) 842-32-67 Галина Анатоліївна Коломоєць;
+38(096) 984-10-30 Тетяна Анатоліївна Малечко.
Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×