Всеукраїнська науково-практична конференція «Організація творчої діяльності ліцеїстів в умовах воєнного стану»

Дата:
- 17/05/2024
Час: 10:00 -14:00


0


Запрошуємо до участі у всеукраїнській науково-практичній конференції «Організація творчої діяльності ліцеїстів в умовах воєнного стану», що відбудеться 17 травня 2024 року на базі Херсонського Таврійського ліцею Херсонської міської ради.

Науково-практична конференція проходить у рамках проведення ІІІ (формувального) етапу експерименту на всеукраїнському рівні за темою «Розвиток креативної особистості в художньо-освітньому просторі ліцею мистецтв» (наказ МОН України від 30 серпня 2021 року № 942), науково-популярної акції «Дні науки», що відбувається одночасно в наукових установах багатьох міст України з метою ознайомлення широких прошарків суспільства з вітчизняними науковцями, дослідницькими лабораторіями, досягненнями української і світової науки, й тижня Херсонського Таврійського ліцею Херсонської міської ради.

Метою конференції є висвітлення досвіду організації творчої діяльності ліцеїстів в умовах воєнного стану, узагальнення змісту, форм і методів експериментальної роботи з формування креативної особистості ліцеїстів.

Напрями роботи конференції:

  1. Організація творчої діяльності ліцеїстів в умовах воєнного стану.
  2. Зміст, форми й методи формування креативної особистості ліцеїстів у процесі вивчення предметів художньо-естетичного циклу.
  3. Зміст, форми й методи формування креативної особистості ліцеїстів у процесі вивчення предметів загальноосвітнього циклу.
  4. Індивідуальна наукова й творча діяльність ліцеїстів.

 

Початок роботи: 10:00

Форма участі:  онлайн.

Платформа Zoom, за покликанням:

https://us04web.zoom.us/j/6094036440?pwd=K1h4NnduejQrNGxyTlVjUVd0WDQyZz09

Ідентифікатор: 609 403 6440 Код доступу: 8PSyaK

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×