Міжнародний тиждень руху «MOVE Week 2024»

Дата:
- 22/05/2024 - 02/06/2024
Час: 00:00 -23:59


0


Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» запрошує з 22 травня по 2 червня 2024 року долучитися до активностей в рамках Міжнародного тижня руху «MOVE Week 2024».

Метою «MOVE Week 2024» є пропаганда переваг спорту та фізичної активності, широке залучення здобувачів освіти до фізичної активності, використовуючи популярні та нові види спорту.

Організаторами тижня руху є: Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, ГО UkraineActive – національний координатор MOVE Week в Україні, за підтримки Україно-швейцарського проєкту «Діємо для здоров’я», Міжнародної асоціації спорту і культури (ISCA), ГО «UNITED by SPORT».

До участі у тижні руху запрошуються територіальні громади та заклади освіти.

Участь у заходах безоплатна.

Учасники тижня руху отримають відзнаки, сертифікати та подарунки від UkraineActive, Україно-швейцарського проєкту «Діємо для здоров’я» та партнера акції ГО «UNITED by SPORT».

Реєстрація учасників тижня руху MOVE Week 2024 за посиланням: https://forms.gle/xBnP7GVhh6NgY93x8

Умови участі у MOVE Week:

1. Учасники тижня руху на уроках фізичної культури, шкільному святі, тощо мають виконати руханку MOVE Week (відео буде надіслано, після реєстрації) та проводять ігри за вибором з 3-5 варіативних модулів (видів спорту) учнівської ліги «Здорова Україна». Відповідно до вимог модельної навчальної програми «Фізична культура. 5-6 клас»

https://mon.gov.ua/storage/app/media/zagalna%20serednya/Navchalni.prohramy/2021/14.07/Model.navch.prohr.5-9.klas.NUSH-poetap.z.2022/Fiz.kult.5-6.kl.Pedan.ta.in.22.08.2022.pdf

зокрема:

– для закладів освіти – «Ліга Дружніх»;
– для громади «Ліга громади (Перша ліга)» за участю не менше двох закладів освіти.

Передбачені консультації та технічна допомога громадам та закладам освіти при проведенні тижня руху.

2. Вітається залучення до активностей дітей з обмеженими можливостями.

3. За підсумками проведених активностей, потрібно підготувати звітні відео та фото, які мають підтверджувати виконання руханки та ігри у варіативні модулі (види спорту).

4. Виставити пости в соцмережах з хештегами та тегами події:
#IMZO #ua_active #NowWeMove #MOVEWeek #MOVEWeekUkraine2024
#MOVEWeekUkraine #FindYourMOVE #actforhealth #UBS
Теги для Instagram:
@ua_active @isca.official @unitedby_sport @nowwemove_
Теги для Facebook:
ISCA – International Sport and Culture Association
UkraineActive
Україно-швейцарський проєкт Діємо для здоров’я
Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України
Інститут модернізації змісту освіти МОН
United by Sport

5. Заповнити звітну форму (посилання буде надіслано на електронну пошту вказану в реєстрації) і отримати відзнаки, сертифікати та взяти участь у розіграші комплектів спортивного інвентарю.

Деталі участі можна дізнатися 20 травня 2024 року під час Всеукраїнського методичного семінару (посилання для участі в електронному листі після реєстрації) та отримати сертифікат підвищення кваліфікації на 15 годин /0,5 ЄКТС .

Нагородження учасників тижня руху:
1) заклади освіти, які провели руханку і лігу, розмістили у соцмережах пости і заповнили звітну форму, отримають відзнаку MOVE Week від UkraineActive, україно-швейцарського проєкту «Діємо для здоровя» та партнерів;

2) всі вчителі – учасники тижня руху, які взяли участь у всеукраїнському методичному семінарі, провели ліги та заповнили звітну форму отримають безкоштовний сертифікат про підвищення кваліфікації на 15 годин (0,5 кредиту ЄКТС);

3) вчитель – ініціатор участі 50 перших зареєстрованих шкіл (з гарантійним листом адміністрації (зразок листа в e-mail після реєстрації та у реєстраційній формі) отримають фірмові футболки MOVE Week;

4) серед закладів освіти, які провели учнівську лігу «Здорова Україна», виклали відповідні пости і заповнили звітну форму, рондомно розігрується спортивний інвентар від Україно-швейцарського проєкту «Діємо для здоровя», UkraineActive та ГО «UNITED by SPORT»;

5) серед територіальних громад, які провели «Лігу громади (Першу лігу)», виклали відповідні пости і заповнили звітну форму, рандомно розігруються комплекти спортивного інвентарю від Україно-швейцарського проєкту «Діємо для здоров’я», UkraineActive та UNITED by SPORT.

Довідки за телефоном: +380677566552 Боляк Андрій Анатолійович.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×