Вебінар «Навчаємо(сь) української разом: вивчення мови в мультилінгвальному середовищі».

Дата:
- 21/12/2021
Час: 16:00 -16:00


0


У межах проєкту “Фінська підтримка реформи української школи “Навчаємось разом”, що фінансується Міністерством закордонних справ Фінляндії, Європейським Союзом, за сприяння Міністерства освіти і науки України, Державної наукової установи “Інститут модернізації змісту освіти” 21 грудня 2021 року о 16:00 буде проведено вебінар «Навчаємо(сь) української разом: вивчення мови в мультилінгвальному середовищі».

На заході розглядатимуться такі питання:

  • упровадження в освітній процес і використання в класі педагогічних інструментів (навчальні посібники й інтерактивний контент) для вивчення української мови в закладах загальної середньої освіти з навчанням мовами національних меншин;
  • заохочення учнів й учениць до навчання;
  • особливості викладання інтегрованих курсів у Новій українській школі.

Вебінар є чудовою можливістю поспілкуватися з автор(к)ами та експерт(к)ами в режимі онлайн, обговорити найбільш актуальні питання та продуктивно провести час у колі однодумців.

Модератор: Ігор Хворостяний

Реєструватися тут:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdANCyX0nJHyzuIYR_MntyBLI7Qk7G2aiNI62sJlAVzgTdT1g/viewform

Кожен зареєстрований учасник і кожна зареєстрована учасниця, які були присутні на вебінарі, отримають електронну версію сертифіката із зазначенням кількості прослуханих годин.

Приєднатися до вебінару можна на платформі Zoom за покликанням:  https://us06web.zoom.us/j/83904948696?pwd=ckYrR0NrL1BRQWpJRHovL3RSTmVUZz09.

Участь у заході й сертифікат учасника/-ці є безкоштовними.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×