Семінар «Європейські підходи до мотивації учнівської молоді займатися фізичною активністю. Досвід проведення в українських школах та громадах #BEACTIVE DAY, ESSD та Move Week».

Дата:
- 26/09/2023 - 29/09/2023
Час: 00:00 -00:00


0


Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» спільно з Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та ГО «UkraineActive» 26 вересня 2023 року о 16:00 проводять семінар «Європейські підходи до мотивації учнівської молоді займатися фізичною активністю. Досвід проведення в українських школах та громадах #BEACTIVE DAY, ESSD та Move Week».

Покликання для доступу до семінару буде надіслано додатково.

29 вересня 2023 року запрошуємо заклади дошкільної та загальної середньої освіти долучитися до міжнародної ініціативи European School Sport Day (ESSD)/Європейського дня шкільного спорту, який відбувається на підтримку Європейського тижня спорту #BEACTIVE. Координатором події в Україні є ГО UkraineActive за підтримки Українсько-Швейцарського проєкту «Діємо для здоров’я» у тісній співпраці з V4Sport Foundation та Akademia Krokieta i Lamy (Польща).

Це унікальне свято руху є невід’ємною частиною Європейського тижня спорту, що проходить вже дев’ятий рік поспіль під гаслом #BeActive. Ідея ESSD полягає в популяризації фізичної активності і здорового способу життя серед дітей та учнівської молоді.

Щиро запрошуємо вас прийняти виклик Європейського дня шкільного спорту і приєднатися до цього міжнародного свята руху.

Приєднатися до ESSD можна у три кроки:

1. Зареєструвати свій заклад дошкільної або загальної середньої освіти (можна групу чи клас), заповнивши коротку форму: https://forms.gle/rwLoGT8Lpx9SMM8c6

2. Запланувати мінімум 120 хвилин будь-якої фізичної активності для учнів вашого закладу освіти (руханки, активні перерви, фізкультпаузи під час уроків, уроки фізичної культури, фізкультурно-оздоровчі заходи, секційні заняття, змагання, фестивалі тощо) та виконайте заплановане саме 29 вересня 2023 року.

Святкуйте разом зі школами з усієї Європи і навіть Південної Америки, Африки та Азії. У 2022 році в заході взяла участь 41 країна з усього світу.

Спеціально для закладів дошкільної освіти та учнів I-III класів закладів загальної середньої освіти: ви можете скористатися готовою пропозицією від Krokiet and Lama Akademy для проведення ESSD. Після реєстрації ви отримаєте матеріали англійською мовою, які будуть використовуватися школами по всій Європі.

«РУХОВИЙ ПЛАН УРОКУ» (ActiveLessonsPlan) складається з чотирьох відеороликів та робочого аркуша, які, як і щороку, поєднуватимуть веселі розваги з рухом та навчанням. Матеріали будуть доступні он-лайн і будуть надіслані на електронну пошту.

Обов’язковою умовою участі у ESSD є публікація звітних постів. У публікаціях відео та фото матеріалів слід використовувати наступні хештеги:
#ESSDUkraine #ESSD2023 #ua_active #actforhealth #imzo #sportmoncom
#ESSDPoland #ActiveLessonsPlan #BeActive #edukacjawruchu #AKiL +
унікальний хештег закладу освіти, а також додавши теги: @ua_active
@Українсько-швейцарський проєкт Діємо для здоров’я @V4Sport Foundation
@Akademia Krokieta i Lamy.

3. Заповнити короткий онлайн-звіт (посилання на звітну форму отримаєте на пошту після реєстрації і проведення ESSD). Звіт повинен містити посилання на ваші пости з відео та фото про проведення ESSD у вашому закладі з відповідними хештегами та тегами.

Всі учасники ESSD після заходу та надання звітної інформації отримають сертифікат для себе, свого закладу та своїх учнів.

Давайте разом докладемо зусиль, щоб наші українські школи сяяли активністю та рухом!

Довідки за телефоном: +38(067) 756-65-52 Андрій Анатолійович Боляк.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×