IV Всеукраїнська науково-практична конференція «Модернізація змісту професійної освіти в умовах євроінтеграції України – 2024»

Дата:
- 17/04/2024
Час: 11:00 -14:00


0


17 квітня 2024 року об 11:00 буде проведена IV Всеукраїнська науково-практична конференція «Модернізація змісту професійної освіти в умовах євроінтеграції України – 2024».

Організатор – Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти».

Співорганізатори – Інститут професійної освіти Національної академії педагогічних наук України, Науково-методичний центр професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області.

Мета конференції: інформування та набуття учасниками сучасних навичок та умінь, використання новітніх інтерактивних та мультимедійних технологій, підвищення рівнів мотивації до навчання, формування ключових компетентностей, оптимізації та осучаснення навчально-виховного процесу, формування нового погляду на проблеми освіти та пошук ефективних шляхів їх вирішення.

До участі запрошуються Департаменти (управління) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій, Навчально (науково) – методичні центри (кабінети) професійної (професійно-технічної) освіти, проректори, керівники коледжів, керівники закладів професійної (професійно-технічної) освіти, наукові працівники, методисти, майстри виробничого навчання, викладачі, а також науковці, які мають інтерес до Інтернет-конференції.

Для участі у конференції необхідно зареєструватися до 10 квітня 2024 року за покликанням: https://forms.gle/wGnhDCNQ2Qe8fxLm7

Участь у заході безоплатна.

Конференція відбудеться в режимі онлайн. Долучитися до заходу можна за покликанням: https://us02web.zoom.us/j/87471973834?pwd=L1V3Vm9jZkwvYmM3dU9yQzR2SlkwQT09

Ідентифікатор конференції: 874 7197 3834
Код доступу: 893390

За результатами конференції учасникам будуть надіслані в електронному вигляді документи (сертифікати) про участь у заході.

Збірник матеріалів конференції буде розміщено на сайті ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».

ПРОГРАМА КОНФЕРЕНЦІЇ

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×