VІІ Конкурс наукових статей «Мистецтво жити разом – 2021»

 

Міжнародний культурний центр «Сяйво» за сприяння ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» запрошують до участі у VІІ Конкурсі наукових статей «Мистецтво жити разом – 2021».

Потенційні учасники Конкурсу:  бакалаври, магістри та аспіранти державних та приватних закладів вищої освіти України за такими науковими напрямками: історія, релігія, культура, мова, суспільно-політичне та правове життя, особиста позиція кожного.

До участі у Конкурсі приймаються статті за темою «Роль організацій громадянського суспільства у запобіганні розбрату та виникненню конфліктів», які раніше не публікувалися. 

Роботи фіналістів Конкурсу (2 бакалаврів, 2 магістрів і 2 аспірантів) буде опубліковано у міжнародному науковому збірнику, що відповідає європейським академічним стандартам.

Переможців буде нагороджено цінними подарунками.

Заявки на участь у Конкурсі та наукові статті надсилайте до 10 червня 2021 року на електронну адресу: konkurstatey@gmail.com

Оголошення результатів Конкурсу відбудеться 18 червня 2021 року

З умовами проведення Конкурсу та оформлення робіт можна ознайомитися на сайті: www.syaivo.org  та за тел.: (044) 425 14 57; (095) 382 55 38.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×