І дистанційна Всеукраїнська хімічна олімпіада – 2020

 

Запрошуємо до участі в І дистанційній Всеукраїнській хімічній олімпіаді –  2020, що орієнтовно відбудеться 03 травня 2020 року з 10:00 до 12:45 за київським часом.

Цей захід не має офіційного статусу, підготовлений членами журі Всеукраїнської хімічної олімпіади та волонтерами на громадських засадах. Результати цих змагань не можуть бути враховані в якості додаткових рейтингових балів при вступі до ВЗО.

Завдання олімпіади по рівню складності розраховані в першу чергу на учнів 11 класу.

Брати участь в олімпіаді можуть лише учні, які є переможцями ІІІ етапу П’ятдесят другої Всеукраїнської олімпіади з хімії (2019 – 2020 н.р.), або ті, хто став переможцем IV етапу П’ятдесят першої Всеукраїнської олімпіади з хімії (2018 – 2019 н.р.) незалежно від класу, за який вони виступали.

Для участі у заході необхідно пройти реєстрацію, що буде відкрита до 22:00 29 квітня 2020 року за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd4BBtj-R8-FXZUF3U1ntLDLX8cdps5XbT5FyJb2ntuZOdKpg/viewform?usp=sf_link

Після закінчення реєстрації протягом доби вам на електронну адресу буде надіслано інформацію щодо вашої участі в олімпіаді та детальний опис регламенту її проведення (час та умови).

Якщо учасників буде забагато, то участь у змаганнях визначатиметься за особистим рейтингом, який буде розраховано за формулою: «клас навчання» – «ступінь диплому IV етапу П’ятдесят першої Всеукраїнської олімпіади з хімії» (якщо диплом відсутній, то буде взято число 4).

Оскільки ми вважаємо, що ця олімпіада націлена на тренування ваших олімпійських здібностей, просимо притримуватися олімпійських правил «fair play». Тоді отримані результати, в першу чергу вам, дозволять з’ясувати рівень вашої підготовки до виступу на майбутніх офіційних змаганнях.

Будь-які питання, що стосуються заповнення Google-форми, надсилайте на електронну адресу: dcholymp@gmail.com

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×