Всеукраїнський відкритий марафон з української мови

Всеукраїнський відкритий марафон з української мови проводиться з метою розвитку в учнівської та студентської молоді стійкої мотивації й свідомого прагнення до вивчення української мови, формування компетентностей комунікативно доцільно й виправдано користуватися засобами мови в різних життєвих ситуаціях і сферах спілкування.

Марафон організовує Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» спільно з Товариством з обмеженою відповідальністю «Х’юман».

Учасниками Марафону можуть бути учні 3-11 класів закладів загальної середньої освіти, учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти, студенти закладів фахової передвищої та вищої освіти.

Участь у Марафоні є добровільною та безоплатною.

Марафон проводиться в чотири етапи у форматі комп’ютерного тестування за темами:

І етап – «Культура слова (лексикологія, фразеологія)»;

ІІ етап – «Граматика (синтаксис, морфологія, словотворення)»;

ІІІ етап – «Правопис (орфографія, пунктуація, фонетика, орфоепія)»

ІV етап – «Робота з текстом».

Перехід на наступний етап Марафону відбувається за умови виконання завдань попереднього етапу, незважаючи на кількість балів, які набрав учасник за результатами перевірки.

Учасник, який не виконав завдання певного етапу або не надіслав його на перевірку, вибуває з Марафону.

Результатом Марафону є сума балів за завдання, що виконані учасником на чотирьох етапах.

Призерами Марафону стають учасники, які виконали завдання всіх етапів, набрали найбільшу кількість балів та посіли 1-3 місця в кожній категорії Марафону (далі – призери). Призери Марафону отримують дипломи І, ІІ, ІІІ ступенів. Учасники, які не посіли призові місця, але пройшли всі етапи, отримують сертифікати учасників Марафону.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×