Конкурсний відбір підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників у 2023-2024 роках (11 клас)

Увага! Шановні колеги і колежанки! Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» інформує, що відповідно до наказу МОН від 15.03.2024 № 330 «Про внесення змін о Переліку навчальних предметів та назв підручників, з яких оголошується конкурсний відбір підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти та педагогічних працівників у 2023-2024 роках (11 клас)» з переліку назв підручників, на які оголошено конкурс, вилучено назви: «Історія України», «Всесвітня історія», «Історія: Україна і світ (інтегрований курс)». Зважаючи на це, ознайомлення з підручниками для 11 класів та презентацію авторських концепцій підручників з вищезазначених назв призупинено. Про додатковий конкурсний відбір підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти та педагогічних працівників у 2024 році буде повідомлено окремо.

 

Кількість комплектів конкурсних матеріалів, поданих на конкурсний відбір підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти та педагогічних працівників у 2023-2024 роках (11 клас)

 Відомості щодо вибору кожного закладу освіти

Нормативна база

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×