Всеукраїнський конкурс професійної майстерності “WorldSkills Ukraine”

Дата:
- 30/11/2017 - 02/12/2017
Час: 00:00 -00:00

Адреса:
Київський національний університет будівництва і архітектури , Повітрофлотський проспект, 31, м. Київ


0


Із 30 листопада по 2 грудня 2017 року у Києві проводитиметься Всеукраїнський конкурс професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE». Він покликаний сприяти зростанню престижності робітничих професій, розвитку професійної освіти шляхом гармонізації кращих практик і професійних стандартів. Зауважимо, що конкурс WorldSkills – це своєрідні олімпійські ігри для учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, а також молодих кваліфікованих робітників і фахівців у віці від 18 до 22 років, що проводяться кожні два роки у міжнародному форматі за 6 секторами світової економіки.

Реєстрація та урочистості з нагоди відкриття престижного змагання відбудуться 30 листопада у Київському національному університеті будівництва і архітектури (м. Київ, Повітрофлотський проспект, 31). Затим учасники конкурсу роз‘їдуться до місць його проведення. Таких майданчиків буде сім.

Так, свої знання та навички зварювальних робіт учні демонструватимуть на базі Міжрегіонального вищого професійного училища автомобільного транспорту та будівельної механізації. Майбутні кондитери та кулінари змагатимуться в стінах Вищого професійного училища №33. Київське вище професійне училище швейного та перукарського мистецтва прийматиме конкурсантів із перукарського мистецтва. За перемогу у компетенції «Сантехніка та опалення» майбутні майстри цієї галузі будуть боротися у Київському професійному ліцеї будівництва і комунального господарства. За право називатись найкращими молодими будівельниками й штукатурами йтиме змагання у Київському професійному будівельному ліцеї.  Талановитих молодих технологів та дизайнерів одягу чекають у Київському вищому професійному училищі технологій та дизайну одягу, а найвправніших облицювальників  – у Київському вищому професійному училищі будівництва і архітектури.

Імена  переможців у кожній із семи компетенцій дізнаємося 2 грудня 2017 року, коли за підсумками роботи журі відбудеться їх нагородження.

Детальна інформація про конкурс  

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×