Всеукраїнський науково-практичний семінар «Впровадження сучасних освітніх та виробничих технологій у професійній освіті України»

Дата:
- 15/02/2023
Час: 14:00 -16:00


0


15 лютого 2023 року в онлайновому режимі відбудеться Всеукраїнський науково-практичний семінар «Впровадження сучасних освітніх та виробничих технологій у професійній освіті України».

Організаторами семінару є Міністерство освіти і науки України, Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України, ДНЗ «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою», Київське вище професійне училище технологій та дизайну одягу, ГО «Ukraine Active», ГО «Всеукраїнська асоціація працівників професійно-технічної освіти».

До участі запрошуємо представників органів управління освітою, закладів післядипломної педагогічної освіти, центрів професійного розвитку педагогічних працівників, керівників і вчителів закладів загальної середньої освіти та професійної (професійно-технічної) освіти, викладачів закладів вищої освіти, науковців, аспірантів, усіх зацікавлених осіб.

Участь у заході безоплатна. Початок заходу о 14:00. Попередня реєстрація учасників за покликанням https://forms.gle/r7mXkid1PwE5t3NT9 

Учасники семінару зможуть отримати сертифікат про підвищення кваліфікації на 3 години / 0,1 ЄКТС.

Довідки за телефонами: 096-98-41-030 – Тетяна Анатоліївна Малечко; 097-842-32-67 – Галина Анатоліївна Коломоєць.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×