Всеукраїнський науково-методичний семінар «Формування громадянської компетентності учнівства різних вікових груп в умовах війни»

Дата:
- 25/10/2023
Час: 11:50 -11:50


0


Запрошуємо освітян до участі у Всеукраїнському науково-методичному семінарі «Формування громадянської компетентності учнівства різних вікових груп в умовах війни», що відбудеться 25 жовтня 2023 року.

ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМИ РОБОТИ СЕМІНАРУ:

  1. Теорія і практика формування ключових компетентностей учнівства в закладах загальної середньої освіти.
  2. Теорія і практика формування громадянських компетентностей (громадянської компетентності) учнівства в закладах загальної середньої освіти.
  3. Особливості і досвід формування громадянських компетентностей (громадянської компетентності) учнівства в закладах загальної середньої освіти України в умовах війни.
  4. Досвід розроблення навчально-методичного забезпечення формування громадянських компетентностей (громадянської компетентності) учнівства в процесі внутрішньошкільної науково-методичної роботи.
  5. Підготовка педагогічних працівників закладів системи загальної середньої освіти України до формування громадянських компетентностей (громадянської компетентності) учнівства.

ФОРМА УЧАСТІ В РОБОТІ СЕМІНАРУ:

  • очна участь у засіданні;
  • дистанційна участь у засіданні (за допомогою вебсервісу Google Meet);
  • публікація тез доповіді в збірнику семінару.

Участь у семінарі безкоштовна. Для участі в семінарі необхідно 25 жовтня 2023 року до 11.50 приєднатися до зустрічі у вебсервісі Google Meet за посиланням на відеодзвінок: https://meet.google.com/odo-eaiv-nxh

Для отримання (безкоштовно) електронного свідоцтва про участь у семінарі (pdf-файл, указано 4 години (за умови надання тез доповіді – 14 годин) необхідно обов’язково приєднатися і взяти участь у заході, а після його завершення надіслати заповнену електронну заявку (подана нижче) за електронною адресою: naukkonf@ukr.net

Якщо учасник планує очно або дистанційно виступити на семінарі (і отримати його програму в електронному вигляді), то заявку необхідно подати до 14.00 23.10.2023 року.

Тези доповіді (зразок оформлення подано нижче) можна надіслати окремим файлом Word (docx або doc) на електронну адресу naukkonf@ukr.net до 20.11.2023 р.

Сертифікат про участь у семінарі буде надіслано всім його учасникам до 20.11.2023 року.

Збірник доповідей учасників семінару в електронному вигляді буде надіслано до 10.12.2023 року.

Адреса організаційного комітету семінару: 04053, Україна, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 52-Д, к. 204.

Додаткову інформацію можна отримати, звернувшись до відповідального за організацію семінару:

Пузіков Дмитро Олегович, моб. тел. (096) 873-33-96.

Е-mail: naukkonf@ukr.net.

Вимоги та зразок до оформлення тез
Заявка на участь
Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×