Всеукраїнська онлайн-конференція «Розвиток цифрового освітнього середовища закладів загальної середньої освіти. Застосування штучного інтелекту в освіті»

Дата:
- 24/11/2023
Час: 16:00 -18:00


0


Шановні освітяни і науковці! Запрошуємо вас взяти участь у Всеукраїнській онлайн-конференції «Розвиток цифрового освітнього середовища закладів загальної середньої освіти. Застосування штучного інтелекту в освіті», що відбудеться 24 листопада 2023 року .

Організаторами конференції є: ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Український центр оцінювання якості освіти, ТОВ «ТАТЛ ТЕХНОЛОДЖІ».

Конференція відбудеться в рамках проведення експерименту на всеукраїнському рівні за темою «Впровадження сучасних інформаційних технологій («Єдина школа») в освітню управлінську діяльність» (наказ МОН від 13 березня 2019 року № 341), яким опікується Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти».

Мета конференції: обговорення актуальних питань розвитку цифрового освітнього середовища закладів загальної середньої освіти у рамках проведення експерименту на всеукраїнському рівні за темою «Впровадження сучасних інформаційних технологій («Єдина школа») в освітню управлінську діяльність», висвітлення досвіду та технологічних рішень цифровізації освітніх процесів, що вже довели свою ефективність під час запровадження військового стану в Україні, а також надають дієву підтримку в організації освітнього процесу.

До участі запрошуються: керівники і вчителі закладів освіти, науково-педагогічні працівники, науковці та всі зацікавлені особи.

ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

  1. Особливості національного мультипредметного тесту 2023-2024 в умовах запровадження воєнного стану в Україні.
  2. Впровадження інноваційних підходів до організації навчання, практичного використання інструментів штучного інтелекту та нейронних мереж в діяльності педагога: для формування навчального контенту, створення відео, презентацій, онлайн-тестування тощо.
  3. Інструменти онлайн тестування.
  4. Запровадження безпаперового ведення шкільних журналів в середовищі «Єдиної школи».

Участь у конференції дозволить не лише послухати цікаві доповіді, але й активно брати участь в обговореннях, ділитися своїм досвідом та отримувати практичні рекомендації для подальшого вдосконалення освітнього процесу. Внесок кожного учасника допоможе збагатити дискусію, надати нові ідеї та надихнути на подальший розвиток сучасних інструментів цифровізації освіти.

Конференція відбудеться 24.11.2023 р. о 16.00 на платформі ZOOM за покликанням: https://us02web.zoom.us/j/81601351389?pwd=ejJ3S2w2c01ERUxSVjNlT khVT2VmQT09.

Для участі у Конференції пропонуємо зацікавленим особам зареєструватися у формі за покликанням: https://forms.gle/2pjYuapyhVDT3QGf8

Зареєстровані учасники отримають сертифікати  підвищення кваліфікації.

Додаткова інформація щодо конференції наведена в Програмі.

 

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×