Всеукраїнська науково-практична конференція, присвячена 105 річниці від дня народження Василя Сухомлинського «Захист психічного здоров’я учасників освітнього процесу в умовах війни та повоєнного часу»

Дата:
- 05/05/2023
Час: 00:00 -23:59


0


05 травня 2023 року в онлайновому режимі відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція, присвячена 105 річниці від дня народження Василя Сухомлинського «Захист психічного здоров’я учасників освітнього процесу в умовах війни та повоєнного часу» (далі – конференція).

Організаторами конференції є Міністерство освіти і науки України, Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», Комунальний заклад «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського».

Мета конференції: порушення актуальних питань, пов’язаних з психолого-педагогічним забезпеченням освітнього процесу в умовах війни та повоєнного часу; проблемами психічного захисту здоров’я учасників освітнього процесу в закладах дошкільної, загальної середньої, корекційної, професійно-технічної та вищої освіти; проблемами удосконалення психологічного супроводу освіти дорослих та ін.

Для участі у конференції необхідно до 30.04.2023 надіслати в електронному варіанті на адресу koippo5@ukr.net заявку учасника та доповіді, за бажанням тези, оформлені відповідно до визначених вимог.

Умови участі зазначені в інформаційному листі (додаток).

Запрошуємо взяти участь у конференції наукових, науково-педагогічних та педагогічних працівників, здобувачів освіти та усіх зацікавлених осіб

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×