Тринадцята міжнародна виставка “Сучасні заклади освіти” та Чотирнадцята міжнародна виставка “Інноватика в сучасній освіті”

Дата:
- 23/11/2022 - 25/11/2022
Час: 00:00 -23:59


0


23 – 25 листопада 2022 року в онлайн форматі відбудуться Тринадцята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Чотирнадцята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті».

Організатор виставок – Компанія «Виставковий Світ» за інформаційної та методично-організаційної підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

Виставки представлятимуть 448 закладів вищої, фахової передвищої та післядипломної освіти, наукових установ, навчально-методичних (науково-методичних) центрів (кабінетів) професійної (професійно-технічної) освіти, закладів професійної (професійно-технічної) освіти, загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти, органів управління освітою (обласні, міські, районні, об’єднаних територіальних громад), центрів професійного розвитку педагогічних працівників, виробників і постачальників засобів навчання.

Програмою передбачено проведення в онлайн форматі науково-практичних конференцій, семінарів, круглих столів, презентацій, майстер-класів тощо за участю керівників, провідних фахівців і науковців МОН України, НАПН України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», керівників закладів освіти, педагогів-практиків, виробників і постачальників навчального обладнання, а також випускників, учнів, батьків і громадськості. Після проведення заходів доповідачам видається відповідний Сертифікат.

Для учасників Чотирнадцятої міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті»  відбудуться:

  1. Конкурс для закладів вищої, післядипломної і професійної (професійно-технічної) освіти на отримання Почесного звання «Лідер інновацій в освіті» з нагородженням переможців Почесною нагородою і дипломом.
  2. Конкурс із тематичних номінацій із нагородженням переможців золотими, срібними й бронзовими медалями, дипломами:
  3. Інновації в національно-патріотичному вихованні здобувачів освіти.
  4. Психолого-педагогічний супровід учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану.
  5. Реалізація практико-орієнтованого навчання як засобу формування професійних компетентностей здобувачів освіти.
  6. Інноваційна діяльність закладу освіти в умовах цифрової трансформації освіти.
  7. Реалізація принципу наступності та послідовності на адаптаційному циклі навчання учнів 5-го класу закладів загальної середньої освіти.

Запрошуємо доєднатися до онлайн заходів виставок, де будуть порушені питання про  організацію безпечного освітнього процесу в умовах воєнного стану, застосування інноваційних інформаційно-комунікаційних технологій в освітньому процесі, технології забезпечення психологічного здоров’я персоналу організацій в умовах війни, реабілітаційну й корекційно-розвивальну роботу в системі освітнього процесу для учнів 5-11 класів у ЗЗСО, новації і практику національно-патріотичного виховання в умовах воєнного стану, презентований досвід в залученні студентів і молодих вчених до start-up проєктів як інноваційний елемент післявоєнного розвитку України, сучасні підходи до реалізації комплексної підготовки кадрів для аерокосмічної галузі тощо.

Нагороди переможцям конкурсів, дипломи, сертифікати доповідачів, каталог будуть надіслані учасникам виставок на поштову адресу.

Інформацію щодо участі у виставках можна отримати в оргкомітеті: (067) 656-51-89, (067) 721-49-46

E-mail: expo@vsvit.com.ua4984204@ukr.net

Сайт виставки «Сучасні заклади освіти»: http://vsosvita.com.ua/

Сайт виставки «Інноватика в сучасній освіті»: http://innovosvita.com.ua/

Слідкуйте за анонсами учасників, програмою онлайн заходів на сайтах виставок, сторінці в Facebook: https://www.facebook.com/worldedu.exhibitions/ 

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×