Стартує “STEM-школа – 2022”

Дата:
- 22/02/2022 - 26/02/2022
Час: 00:00 -23:59


0


Відділ STEM-освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» з 22 по 26 лютого 2022 року проводить науково-практичні заходи «STEM-школа – 2022» з метою ознайомлення педагогічної громадськості з інноваційними освітніми технологіями, необхідними для реалізації концептуальних засад Нової української школи, створення умов підвищення фахової майстерності педагогічних працівників з питань STEM-освіти, пошуку і підтримки перспективних науково-методичних ідей щодо розвитку напрямів STEM-освіти в Україні. Участь у роботі STEM-школи безкоштовна.

У програмі заходу будуть представлені матеріали за напрямами:

  • науково-методичні аспекти розвитку STEM/STREAM-освіти;
  • моделі реалізації STEM-освіти в різних установах;
  • STEM-урок/заняття: теорія та практика;
  • STEM-проєкти: теорія та практика;
  • партнерська взаємодія для кращих результатів.

До участі запрошуються: науковці, методисти закладів післядипломної педагогічної освіти, працівники методичних служб, керівники закладів освіти, учителі, керівники гуртків, інші педагогічні працівники та зацікавлені особи.

Учасників очікує 5 днів інтенсивного онлайн-навчання. Понад вісімдесят спікерів поділяться своїми ідеями, досвідом і готовими кейсами методичних матеріалів. Програма, навчальні матеріали будуть доступні з 18 лютого 2022 року на платформі «Якість освіти» за посиланням http://yakistosviti.com.ua/

Для навчання, отримання матеріалів і сертифікату необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням: https://forms.gle/Qxh7hpzigmwom8n79

STEM-школу організовано спільно з ДЗВО «Університет менеджменту освіти» та за підтримки видавництва «Видавничий дім «Освіта».

Дізнатися більше та слідкувати за подіями заходу можна за посиланнями: http://www.imzo.gov.ua; у мережі Facebook на сторінці групи «Відділ SТЕM-освіти ІМЗО».

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×