Онлайн-фестиваль День наукових вікторин «Light is Fun!» в рамках Всесвітньої ініціативи UNESCO

Дата:
- 16/05/2023
Час: 00:00 -23:59


0


На виконання Плану заходів щодо реалізації Концепції розвитку природничо-математичної освіти (STEM-освіти) до 2027 року за сприяння Міністерства освіти і науки України 16 травня 2023 року Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» проводитиме тематичний онлайн-фестиваль День наукових вікторин «Light is Fun!», який буде цікавий для учнів, їх батьків та вчителів.

Онлайн-фестиваль проводиться на честь Міжнародного дня світла в рамках ініціативи UNESCO.

Програма була розроблена молодими вченими та викладачами НТУ «ХПІ» за підтримки SPIE, the international society for optics and photonics та Optica (formerly OSA), Advancing Optics and Photonics Worldwide із метою мотивації учнів шкіл, коледжів та закладів профтехосвіти до навчання та усвідомлення, що знання є важливими для відновлення нашої Батьківщини та покращення Світу.

Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» вже вп’яте (з першого року започаткування ініціативи) проводимо масштабний захід на тему важливості Світла в різних його аспектах та проявах під егідою UNESCO (внесено в реєстр івентів UNESCO на офіційному сайті цього https://www.lightday.org/events).

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ЗАХІД:

  • Що: онлайн наукові вікторини: від технологій, інженерії, IT, фізики, хімії до мов, суспільствознавства та бізнесу, які об’єднані темою «Світло» та популяризують STEM-освіту.
  • Де: прямі ефіри в Telegram за посиланням https://t.me/KhPI_Kahoot_holidays
  • Коли: 16 травня 2023 року, початок о 10:30.
  • Мета заходу: популяризація знань та мотивація учнів до якісної освіти, шляхом цікавих вікторин від НТУ «ХПІ» з застосуванням методів STEM-освіти.
  • Буде цікаво: учням шкіл, коледжів, закладів профтех освіти, а також їх батькам та вчителям.

ПРОГРАМА ЗАХОДУ:

10:30Урочисте відкриття за участі західних колег-освітян, відомих популяризаторів STEM.

11:00-20:00 – Онлайн наукові вікторини:

1) Прямі ефіри в Telegram відео-чаті для українських учасників за посиланням: https://t.me/KhPI_Kahoot_holidays (останній захід починається о 19:00);

2) Прямі ефіри в Zoom для іноземних учасників за посиланням: https://us02web.zoom.us/j/81842156764?pwd=RmZpMDQ5T2ZpZmxrZUdrTDdLZEZFUT09 (останній захід починається о 15:00).

Також протягом всього онлайн-фестивалю переможців очікують призи від міжнародних наукових спільнот з оптики.

УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА – ЗНАННЯ БЕЗЦІННІ!

Інформаційна довідка:

Щороку Міжнародний день світла відзначається з моменту першого успішного випробування роботи лазера. Лазер є чудовим прикладом того, як наукове відкриття може принести революційну користь суспільству в техніці, комунікаціях, охороні здоров’я та багатьох інших галузях. НТУ «ХПІ» приймає участь у святкуванні та проведенні наукових фестивалів з 2018 року за підтримки UNESCO та SPIE, the international society for optics and photonics. Представниця НТУ «ХПІ» та со-організаторка заходів Ксенія Мінакова є представником UNESCO в якості Національного вузла в Україні.

Широка тема світла дозволила поєднати багато різних секторів суспільства в усьому світі та продемонструвати, як наука, технології, мистецтво та культура можуть допомогти досягти цілей UNESCO – всебічної освіти, рівності та миру.

І саме тому та саме в цей час, як ніколи, ця глобальна ініціатива важлива. Світло відіграє в науці, культурі та мистецтві, освіті та сталому розвитку, а також у таких різноманітних галузях, як медицина, зв’язок та енергетика…

Так саме енергетика: Українці за цей Незламний рік, як ніхто знають, як важко без світла, як воно важливе для суспільства. Разом з боротьбою за нашу Незалежність, ми боремось й за збереження та відновлюємо інфраструктури, виховуємо та даємо освіту  новому поколінню українців.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×