Офіційна церемонія вручення вчителям фізкультури відзнаки Національного реєстру рекордів України

Дата:
- 19/08/2022
Час: 13:00 -14:00


0


В рамках Всеукраїнського проєкту “Рухайся більше”, за ініціативи громадського руху Олександра Педана “Джуніор” та Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні у співпраці з  Міністерством освіти і науки України, 125 вчителів фізкультури з 21 області об`єднали зусилля та провели 959 онлайн-уроків для учнів, які знаходились у межах країни та за кордоном. Проєкт був реалізований всього за місяць після початку повномасштабної війни і мав на меті покращити фізичний та психологічний стан дітей за допомогою рухової активності. Наймасовіші в історії української освіти уроки фізкультури онлайн проходили за спеціально розробленою системою з чітким графіком та змінами на випадок, якщо під час уроку почнеться повітряна тривога. До включень доєднувались діти з укриттів, прихистків та навіть тимчасово окупованих територій. 

Абсолютний рекорд спільної роботи українських вчителів відзначив Національний реєстр рекордів України, надавши диплом за рекорд під назвою «Найбільша кількість вчителів, які провели масові онлайн уроки фізичної культури».

19 серпня о 13.00 відбудеться офіційна церемонія з нагоди вручення відзнаки. Учасниками заходу стануть голова представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Мурат Шахін, голова ГО “Джуніор” Олександр Педан, Міністр МОН Сергій Шкарлет, представник Національного реєстру рекордів України Віталій Зорін, а також вчителі фізичної культури, які брали участь в проєкті. В програмі вручення — слова привітання, підведення освітніх підсумків та виклики у роботі сьогодення, а також невеличка фан-ап зарядка для всіх присутніх, аби показати, що рухатись легко.

Переконані, що усі разом наближаємо перемогу України, кожен на своєму фронті. Ми — на освітньому.

Приєднатись до онлайн церемонії нагородження можливо через YouTube-каналі Junior за посиланням: https://youtu.be/3L6nABRTbdc

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×